Een heerlijke dag!

Italië, Calceranica al Lago

Vanmorgen waren we voor ons doen best laat wakker. Om 8.15 liepen we met Wiep naar het meer om haar even te laten zwemmen en plassen. Sem was ondertussen naar de receptie voor broodjes maar daar bleken we alleen contant te kunnen betalen. We moesten dus op zoek naar een supermarkt voor broodjes en naar een pinautomaat. Na een poosje lamballen en een spelletje fietsen pleun en ik tegen 10u naar de winkel. We zijn ruim anderhalf uur weggeweest en zijn bij een campingwinkel geweest (want de stoppen slaan door als we de waterkoker willen gebruiken dus we wilden een andere kopen), bij een schoenwinkel (want kiezelstrand dus we zochten waterschoentjes) en in de supermarkt (voor broodjes). Resultaat: wel brood, ook waterschoenen maar geen waterkoker. Water koken voor koffie doen we dus maar in een pannetje.
Ons ontbijt werd een lunch met broodjes, kaas, mozarella, pesto, we hadden nog een ei over en fruit. Wiep kreeg ook brood en een ei.
Na het eten zijn Pleun en Sem naar het water gegaan en hebben ruim 2u gesupt. Daarna ben ik met Wiep naar ze toe gegaan. Sem bleef met Wiep op het strand en ik ging met Pleun het water op. Tegen 17u waren we allemaal een beetje verbrand en hadden we honger en dorst. Wiep kreeg haar eten en wij dronken een Radler/appelsap/ranja. Daarna ben ik gaan koken (pasta pesto). Zoals gewoonlijk hadden we weer veel te veel dus Wiep at gezellig nog wat met ons mee.
Na het eten zijn we nog even naar een grotere supermarkt gereden omdat we wilden pinnen (niet gelukt) en vuilniszakken nodig hadden. Natuurlijk kochten we meteen wat lekkers te drinken (maar dat moet eerst koelen) en chips.
We wilden vanavond de zonsondergang kijken maar de zon bleek (logisch ook eigenlijk😂) onder te gaan achter een berg ipv aan het eind van de horizon dus dat zag er toch anders uit dan we gedacht hadden. Net hebben we even gedouched en nu zitten we nog even bij onze kaarsjes te lezen. Het was echt een topdag!

Geschreven door

Al 6 reacties bij dit reisverslag

Dat ziet er al heerlijk uit. Mooie foto’s

De stoppeltjes 2024-07-30 22:46:49

Jammer van de waterkoker, een pannetje gaat natuurlijk ook maar is wel onhandig. Is Wiep weer helemaal hersteld? De pasta pesto ziet er zeer smakelijk uit. Geniet verder van water, zon en natuur.

Her 2024-07-31 06:40:02

Fijn dat jullie zo gezellig hebben.

Oma mieke 2024-07-31 08:15:04

Tering, ben jaloers. Ziet er goed uit daar.

Pim 2024-07-31 17:34:31

Wat fijn dat jullie het naar je zin hebben. De omgeving is prachtig !!! Hopelijk gaat het wat beter met Wiep. Geniet nog van jullie vakantie. Hopelijk bevalt de nieuwe travelsleeper. En de pasta pesto ziet er heerlijk uit !!! Groetjes vanuit een heet Spanje. 😘

Gerrie 2024-07-31 23:32:26

Wauw goeie Salade ziet er kei lekker uit!👌👌 En mooie omgeving... geniet ervan! 😘😘

Fam.knots 2024-08-02 09:58:49
 

Over deze reis
Aantal reisverslagen:
GPS afstand deze dag:
GPS afstand totaal:
Aantal foto's:
Laatste verslag:
Reisduur:
Reisperiode:

Of schrijf je reisverhalen via de app

Met de Pindat App kun je offline reisverhalen schrijven en foto's toevoegen. Zodra je weer internet hebt kun je jouw verslagen uploaden. Ook via de app plaats je gratis onbeperkt foto's.



Klik op 1 van onderstaande knoppen om de app te installeren.