Van Cashel naar Kinsale, via Lismore

Ierland, Cahir

We hebben geslapen op de parkeerplaats bij Cashel: dat mag hier! Omdat we Cashel zo mooi vinden en omdat we nog niet in Cormac's Chapel zijn geweest, gaan we terug naar het kasteel. De rondleiding in de kapel was zeer de moeite waard!!
Kort voor de middag vertrekken we naar Cahir voor een van de mooiste kastelen van Ierland. Het kasteel is inderdaad indrukwekkend: het is goed onderhouden! Vervolgens via smalle weggetjes naar Lismore. We rijden door een echt prachtig gebied: The Vee. Onderweg komen we gekleurde schapen tegen: zie foto.
In Lismore bezoeken we de kasteeltuinen. Ook die zijn absoluut de moeite waard: prachtige bomen, mooi aangelegde borders en veel groente en fruit, alles keurig onderhouden. En er broeden zwaluwen in de gebouwtjes. Het kasteel is "helaas" bewoond, dus daar mogen we niet in. We rijden door naar Kinsale en gaan daar slapen langs het water, maar natuurlijk eerst een biertje en wat Ierse muziek in de pubs hier!

Geschreven door

Al 1 reacties bij dit reisverslag

Die schapen ha ha, ja die boeren. Mooie foto's

Josette 2019-08-19 19:26:14
 

Over deze reis
Aantal reisverslagen:
GPS afstand deze dag:
GPS afstand totaal:
Aantal foto's:
Laatste verslag:
Reisduur:
Reisperiode:

Of schrijf je reisverhalen via de app

Met de Pindat App kun je offline reisverhalen schrijven en foto's toevoegen. Zodra je weer internet hebt kun je jouw verslagen uploaden. Ook via de app plaats je gratis onbeperkt foto's.



Klik op 1 van onderstaande knoppen om de app te installeren.