Vandaag bezoeken we het derde park van Disney: Animal Kingdom. Een grote jungle, vol groen, bomen, schaduw. Op ons pad komende verschillende diertjes tegen: pelikanen, schildpadden, gorilla’s, reuze grote vlinders fladderen om ons heen,…
En tussen het mooie groen verschuilen zich ook enkele leuke attracties. We zien een grappige 3D film met insecten, brrr die spinnen zijn wel eng. Onderweg naar de volgende attractie komen we Dagobert Duck tegen op het bootje op de rivier. In de Na’vi River Journey varen we op een bootje, Tjeu’ke mag mee, door de prachtige wereld van Avatar. We zijn nog net op tijd om een spetterende Lion King show bij te wonen: WAW. We kijken allemaal met grote ogen. Timon steelt de show, de leeuwenkoning en Pumba staan ook op het podium. Acteurs, zangers en acrobaten springen en vliegen in het rond op muziek van de leeuwenkoning. Prachtig!
Daarna gaan we naar de Kilimanjaro Safari’s, een attractie met echte jeeps die ons door de jungle en savanne, het dierenpark van Disney rijdt. We komen langs zebra’s, giraffen, okapi’s, flamingo’s, neushoorns, zwarte en witte, nijlpaarden, olifanten, een struisvogel, wilde beesten… we wanen ons even op Safari in Afrika.
Hadden we al gezegd dat het hier heeel heeel heeel warm is? We kunnen wel wat verkoeling gebruiken, en gaan in de Kali River Rapids, een rafting attractie waar we lekker nat worden (Arthur gelukzak 2 x).
We brengen nog een bezoekje aan de vleermuizen, de tijger en kleurrijke vogels en gaan dan op pad naar de echte rollercoaster: een treintje door de bergen die vooruit en achteruit gaat, spannend! Arthur mag 2 x in Expedition Forest legend of the forbidden mountain.
Daarna gaan we naar Dinoland, waar we een ritje maken in de (misselijkmakende) ronddraaiende vliegende dino’s. Daarna spotten we Donald en Daisy Duck, wooow daar willen we mee op de foto! Arthur blij, wij blij!
Arthur en papa gaan nog in de attractie Dinosaur en daarna kunnen we op de foto met de enige echte knabbel en babbel! Daarna mogen we na reservatie met ons truukje ook op de foto met Mickey en Minnie. Tjeu is ook wakker, dus die kan ook mee op de foto. Joepie, Mickey moesten we nog hebben! Check!
We sluiten onze dag in het prachtige Animal Kingdom af met Avatar flight of passage, een 4D belevenis waarin het lijkt dat je op de rug van een soort draak (ik ken niets van Avatar) zit en over Pandora vliegt, magisch.
Rond 20u zijn we in het hotel, net op tijd om nog eens in ons hotel een plonsje te nemen in het zwembad, heerlijk!
Geschreven door MACtravelling