Om 9 uur kwam onze ohzo aardige, maar ook vreselijk langdradige gids ons ophalen. We worden gebracht naar de zuidoostkust van Bali. Vanuit Padangbai nemen we de ferrie voor de overtocht naar Gili Trawangan.
M.n. Laura heeft het moeilijk gehad tijdens de reis. Ze was flink misselijk.
Toen de boot bij het eiland aankwam, legde hij niet bij de steiger aan, maar liet zich gewoon stranden.
We moesten over een smalle rand naar het voordek lopen. Daar een trapje af en dan een paar stappen in de zee.
Yeah right sta je met je gympies aan.
Alles snel uit en hup trapje af. We werden keurig opgewacht door iemand. Hij regelde een paard en wagen om ons naar het hotel te brengen. Er rijden hier nl geen auto’s (en ander gemotoriseerd vervoer). Alleen paard en wagen en fietsen.
Toen het karretje kwam vroeg ik of we eerst de bagage zouden doen. Want wij konden er nooit bij.
Plaats genoeg zei de man. Toen keek hij ineens naar Laura en Jeff en vroeg: wie zijn jullie eigenlijk??😁😂☹️
“We zijn met vier personen hoor!”
Oh dan regel ik nog een paard en wagen.
Fred en ik zijn weggereden. Later bleek dat Jeff en Laura aan een ander zijn doorgeschoven. De tussenpersoon was ineens weg.
Tijdje later werden ze toch bij het hotel afgezet.
We hebben een accomodatie aan het strand.
We hebben een gezamenlijke kamer, open onder een hoog dak. Ook een keuken en eettafel en zwembadje.
Aan weerszijden hiervan bevinden zich twee slaapkamers elk met eigen badkamer. (2 bedroom villa)
Het ziet er weer hartstikke mooi uit.
We zijn ons snel gaan verkleden en lekker naar het strand gegaan.
Lekker geluierd.
Daarna zijn Fred en ik een stukje gaan lopen. Het is een klein eiland met een relaxte sfeer. Veel fietsers en veel jongeren.
Na het douchen zijn we gaan eten. We hadden iets op het oog, maar dat zat vol.
Toen kwamen we bij Natys terecht.
Leuke kaart dus iets besteld. Na een half uur nog niets. Na een uur en steeds vragen kregen we het voorgerecht en meteen daarna ons hoofdgerecht. Laura had een pizza besteld die kreeg niets en Jeff had een hamburger besteld en die kwam ook niet. Mijn rijst was koud. Kortom het was niet echt lekker. Na meerdere keten klagen kwam eruit dat de pizza s op waren. Na een half uur kwam pasta die i.p.v. de pizza besteld was.
Alleen de hamburger van Jeff nog steeds niet.
Wij weer de serveerster geroepen.
Sorry sorry sorry.
Eindelijk kwam er wat, na bijna 2 uur had Jeff zijn burger. Het is dat we er wel lekker aan het strand zaten.....
De serveerster zei dat het haar speet. Ze vroeg of we wat wilden drinken. Jeff en Laura wilden wel bier.
Ook dat is nooit gekomen.
Toen kwam de rekening. We zeiden dat er wat aangedaan moest worden, dat we totaal niet tevreden waren.
We kregen 3 euro korting.
Ik vroeg aan het ozo aardige dienstertje de chef. We namen hier absoluut geen genoegen mee.
Uiteindelijk moesten we alleen de drankjes betalen.
Dit restaurant zullen we nog een leuke review geven op tripadvisor!
We hebben nog een stukje gelopen. Toen hebben we de kinders bij een bar achtergelaten. Wij zijn teruggegaan en relaxen hier en ik schrijf mijn verslag.
Morgen misschien fietsen ?! En lekker op het strand, zonnen en luieren.
Geschreven door Fred-jose-op-vakantie.geniet