Adelaide

Australië, Adelaide

Nog even een klein stukje over gisteravond:
Toen we gingen eten kwamen we nog langs een veld vol Kangaroos, waar ook gewoon een groep mensen een frisbeespel aan het spelen waren. Tijdens ons eten bij The Views in Halls Gap verscheen er ook ineens een Kangaroo aan het raam. Het bleek een bekende van het restaurant te zijn. Hij heeft zelfs een naam gekregen, Lemon Tree. Af en toe krijgt hij iets te eten. Overigens lag er daarna ook nog Kangaroo op het bord van Fred 😬.

Vandaag vroeg opgestaan om ons mooie huisje in het bos te ruilen voor Adelaide.
We moeten ruim 500 km rijden.
Op internet kwamen we toevallig een wildlife park tegen, dicht bij Adelaide, waar je een koala mag vast houden.
We vinden het wel de moeite om een beetje om te rijden. Het zijn vaste tijden voor de knuffelmomenten, vandaar het vroege vertrek.
We werden uitgezwaaid door wat Kangaroos en een wallabie.
Er volgde een mooie rit met uitgestrekte velden, boerderijen, dorpen met een paar huisjes, maar ook heuvels en bergen.
Ook enorme vrachtwagens en nog een stoet van tientallen Porsches, Ferrari's , Lamborghini's en Masarati's.
Om 12.30 uur kwamen we aan bij het Gorge Wildlife Park.
Er waren dieren te zien die m.n. in Australië voorkomen. Maar we kwamen natuurlijk maar voor 1 ding 😜
Om 13.30 uur stonden we klaar om een koala vast te houden en mee op de foto te gaan.
Heel erg leuk !!!! 😍
Best nog een zwaar dier. Volgens mij vinden ze het allemaal goed als ze maar een paar verse eucalyptus blaadjes krijgen.
Na dit hoogtepunt zijn we verder gereden naar Adelaide.
Het was druk in de stad , na een half uurtje waren we bij het Playford hotel.
Mooi, wat ouderwetse chique uitstraling.
We zijn de winkelstraten even doorgelopen. Ze hebben mooie winkelpassages/arcades, veel oude panden en huizen met ouderwetse veranda's.
Gezellige losse sfeer. Wel valt op dat hier net als in Melbourne , zwervers op straat zitten.
Dat zie je in Nederland niet (meer).
We zijn bij Jamies Italian heerlijk wezen eten. Gezellig en goed! Leuk detail: het restaurant zit in een oud bankgebouw en de toiletten zijn waar ooit de kluis was.
Nu moeten we een tas gaan inpakken, want morgen vliegen we naar Kangaroo Island. We mogen maar 15 kilo bagage meenemen.
Onze koffer laten we in het hotel, want vrijdag komen we hier terug.

Geschreven door

Al 4 reacties bij dit reisverslag

Toll ganz toll....

Anneliese 2016-11-08 12:48:54

Leuke foto's en ook al kerst ,nog leuke dingen gezien(kerst).

Ant 2016-11-08 17:46:36

Super hoor die Koala's (zegt ook Thea)!

Marc 2016-11-08 19:57:36

Ihr habt einen Koala auf dem Arm gehabt!! WOW!! Der ist bestimmt sooooo weich?!!! Ich wünsche Euch jetzt gaaaanz viel Spaß auf Kangaroo Island! Ich hoffe, Eure Chipkarte zum fotografieren ist groß genug!! ;-)

Esther 2016-11-08 20:13:49
 

Over deze reis
Aantal reisverslagen:
GPS afstand deze dag:
GPS afstand totaal:
Aantal foto's:
Laatste verslag:
Reisduur:
Reisperiode:

Of schrijf je reisverhalen via de app

Met de Pindat App kun je offline reisverhalen schrijven en foto's toevoegen. Zodra je weer internet hebt kun je jouw verslagen uploaden. Ook via de app plaats je gratis onbeperkt foto's.



Klik op 1 van onderstaande knoppen om de app te installeren.