Verrassend mooi Joshua Tree!

Verenigde Staten, Palm Springs

Van deze dag hadden we de minste verwachtingen, dachten we... Joshua Tree National Park is dus wel absoluut de moeite!
De natuur is hier dus verrassend. Bomen, cactussen en rotsformaties die je nergens anders tegen komt.
Met de auto reden we dus van LA naar NP Joshua Tree. Tegen de middag waren we er. Onderweg een broodje/boterham gekocht en veel flesjes water. Dat was nodig, want we hebben een hele dag vertoefd in een regio waar het nu, 22u ‘s avonds, nog steeds 40 graden is. Gelukkig is het park zo groot dat je alles met de auto (met airco) doet. Korte uitstapjes naar een uitzichtpunt of een korte wandeling viel dan goed mee. Als je in de auto stapte, brak het zweet dan wel los.
De typische boompjes zijn dus de Joshua trees. De cactussen waren pas heel speciaal. Midden in het park, op één plaats, waren dan ineens duizenden cactussen. Een fotoshoot gedaan en ons laten fotograferen door een passant, een Vlaming. Je moet dus altijd opletten wat je zegt hé.
Op het einde hebben we nog even door een vallei gewandeld, the Hidden Valley. Prachtige rotsformaties. Wel leuk om bepaald beeld te zoeken in die rotsen. Ergens onderweg was er ook de Skull Rock, precies een doodskop.
We logeren nu in Palm Springs. Een heel kunstmatig stadje, zonder centrum, veel laagbouw met hooguitstekende palmbomen. Ons hotel is heel kleurig. We hadden zin in een frisse duik, maar zwembadwater wordt niet gekoeld, dus dit was warm water. De douche nadien was een wel een frisse (want ik vond het warm water niet).
Op weg naar Palm Springs kwamen we enorm grote windmolenpark tegen. Kilometers lang met zeer dicht op elkaar staande windmolens. Ze kennen er dan toch iets van, de Amerikanen!
De airco op de kamer doet zijn werk. Onder de wol kruipen mag dus!
Morgen een reisdag naar een eerste, sorry, tweede hoogtepunt: de Grand Canyon!
Slaapwel of beter voor jullie: goe werken!
Elke

Geschreven door

Al 1 reacties bij dit reisverslag

Weer een geweldige dag met prachtige natuur en vooral zeer toffe foto's. We genieten mee! De cactussen groeien er weelderig en nabij de hotels zijn ze soms romantisch verlicht. Gaan jullie een elikoptervlucht over de Gran Canyon maken ? Toen wij er waren had het net gesneeuwd en was het spijtig genoeg niet mogelijk.

Leen en Fons 2019-09-04 12:59:43
 

Over deze reis
Aantal reisverslagen:
GPS afstand deze dag:
GPS afstand totaal:
Aantal foto's:
Laatste verslag:
Reisduur:
Reisperiode:

Of schrijf je reisverhalen via de app

Met de Pindat App kun je offline reisverhalen schrijven en foto's toevoegen. Zodra je weer internet hebt kun je jouw verslagen uploaden. Ook via de app plaats je gratis onbeperkt foto's.



Klik op 1 van onderstaande knoppen om de app te installeren.