Dag 15 op naar Beaumont-saint-syr

Frankrijk, Tours (Indre-et-Loire)

Vannacht kwam de politieagent. ME-er in Ronald los. De universiteit van Tours is weer begonnen. Althans de studenten mogen elkaar weer ontmoeten, dus feestjes genoeg. In ons privé tuintje hoorden we vannacht een man plaatsnemen in de zithoek. Heel hard telefonerend en rokend, precies onder ons raam. Ronald erop af. Die man wilde niet weggaan, wilde eerst zijn peuk oproken...Ronald: dat gaat niet gebeuren hier. Wegwezen!! Deed ie dus niet, pas toen er een steen-tje werd gegooid vloog ie op en met veel lawaai ging ie weg... met nadruk op steen-tje hė 🤪. Uit de bloempot...een hoop gegil en en gepraat daarna. Toen was alles weer stil...zelf was ik er nooit op af gegaan, diep onder mijn dekbed gekropen 🤣🤣🤣🤣.

Vanochtend fietsen we rond half negen aan, nadat we nog een stevig ontbijt naar binnen hebben gewerkt met koffie en thee. Toen op de pedalen voor iets meer dan 100 km. Tot nu toe, tis kwart over 2 nu met nog 20 km te gaan, is het zwaar bewolkt maar lekker van temperatuur. Via departement Tourrain zijn we nu in departement Vienne. Veelal agrarisch met veel velden vol quinoa en zonnebloemen. Die laatste staan een beetje geknikkebold en zwart te wezen en worden veelal gerooid.

Problems problems .....de remschijf bij Ronald fiets, achter, loopt los vanochtend vroeg, professorisch aangedraaid.. nu bij Decathlon, hopelijk kunnen ze alles even natrekken... dat krijg je met een gloednieuwe fiets die meteen flink wordt ingereden, zwaar bepakt is en flink op zijn donder krijgt. Nee ze hadden geen gereedschap. Op naar een fietsenzaak in Chatelleraut. Dicht! De volgende! Open pffff . Zo gefixed!

We staan nu op een mooie camping in Beaumont aan een meer, en we zijn in de Nouvelle-Acquitaine.
Morgen via Poitiers naar Rufec. 105 km. Hopelijk valt t mee met de buien. Duimennnnnn....

Geschreven door

Al 5 reacties bij dit reisverslag

Haha, bikepacking light hé. Gereedschap is soms best handig of je neemt gewoon een monteur mee op reis🤭🤭

Gerard 2021-09-15 18:40:49

Het wordt tijd voor klantenkaart van Decathlon 😂

Mark 2021-09-15 19:20:23

🤣🤣🤣

bikepackers.ontour 2021-09-15 19:40:35

Als je niet beter weet zou je denken dat je met de raceauto onderweg bent. Wat een prachtige reis maken jullie, veel plaatsen klinken bekend in de oren. Deden we vroeger met ons Renaultje-4… Chapeau voor jullie! 😘

Lidwine 2021-09-15 21:29:38

Gelukkig kon je het repareren. Voor hetzelfde geld moest je de laatste 2000 km lopen..🤪

Wil en Jolanda 2021-09-16 09:21:04
 

Over deze reis
Aantal reisverslagen:
GPS afstand deze dag:
GPS afstand totaal:
Aantal foto's:
Laatste verslag:
Reisduur:
Reisperiode:

Of schrijf je reisverhalen via de app

Met de Pindat App kun je offline reisverhalen schrijven en foto's toevoegen. Zodra je weer internet hebt kun je jouw verslagen uploaden. Ook via de app plaats je gratis onbeperkt foto's.



Klik op 1 van onderstaande knoppen om de app te installeren.