Rustig aan doen

Tanzania, Nungwi

Deze reis gaat oorspronkelijk nog 24 dagen door, maar ik moet helaas afhaken op dit punt. Maar goed dat een break als Zanzibar in het midden zit van de reis. Want vandaag hebben we als groep niet echt veel gedaan.

Ik ben met een aantal vanmorgen vroeg gaan snorkelen. Omdat de kans toen groot was ook met dolfijnen te kunnen zwemmen. Achteraf kom je natuurlijk bedrogen uit. Want ondanks dat het laagseizoen qua toerisme is hier op Zanzibar, werd er toch wel gejaagd op de dolfijnen om ze te kunnen zien. En niet zoals de lokale gids had voorgeschreven dat ze gelokt werden met voedsel om daarna rustig met elkaar in contact te komen.
Uiteindelijk komen we wel een groep dolfijnen van 40 a 50 stuks tegen. Maar niet alleen wij, maar nog zo’n dertig boten. Die vervolgens als imbecielen erachteraan vaarden. En je op commando bij de dolfijnen erin kon springen (wat ze natuurlijk afschrok). Gelukkig had Noah ook een go Pro mee dus wel iets op beeld gekregen. Maar na een keer ertussen duiken hebben we onze stuurman gesommeerd richting een rif te gaan, om daar verder te snorkelen. Want echt veilig tussen de dolfijnen was het niet, gezien er zoveel boten als kippen zonder kop rondvoeren.
Dit uitje komt niet echt tussen de top van leuke dingen in Afrika te staan.

Na de lunch bij ZaVa even een verkoelende douche gedaan. Gezien mijn rug behoorlijk verbrand was, ondanks insmeren. Een klein tukkie gedaan.
En einde van de middag dachten we met een paar een leuk boottochtje te gaan doen, wat tijdens zonsondergang plaatsvond. En relaxed was het zeker.
We maakten in op voor mijn afscheidsdiner en ik heb een ieder van onze groep een kleinigheidje gegeven. Voor Dingi en Gift een donatie in envelop en voor de grap twee teiltjes (om handen in te kunnen wassen tijdens een toer), omdat we die kwijt zijn geraakt tijdens onze rit.

Nu even een slaapje doen en morgen nog een ontbijt met de groep. Dan verkas ik naar een naastgelegen hotel voor twee nachten. Om nog meer ontspannen terug te keren naar huis.

Geschreven door

Al 7 reacties bij dit reisverslag

Wauw nu echt jaloers! Maar dat stukje dolfijnen echt zielig! Geniet van de laatste dagen!

Buuf elisa 2025-03-21 22:12:34

Dank Buuf, ga ik zeker doen

bastians.vakantie 2025-03-22 07:49:52

Wat een zalige trip dat je hebt genoten. Geniet v d laatste 2 dagen 😍 Bedankt voor het prachtig reisverslag, was weer top om te volgen 🀩 Safe travels πŸ™

Daisy 2025-03-22 10:30:46

Wat een leuke plek om te snorkelen. Leuke vissen. Lijkt wel een sunbtropisch aquarium. Het is erg gezellig met elkaar. Uiteindelijk lekker eten en daarna vast naar bed.

Ger Kuster 2025-03-22 20:13:42

Het is inderdaad net een groot Aquarium Ger πŸ˜ƒ. Heerlijk warm en prachtige bodem. Dank Daisy, bijna weer terug naar het gewone leven, maar natuurlijk kijken wat de mogelijkheden voor de toekomst zijn qua avonturen.

bastians.vakantie 2025-03-22 20:46:00

Het is inderdaad net een groot Aquarium Ger πŸ˜ƒ. Heerlijk warm en prachtige bodem. Dank Daisy, bijna weer terug naar het gewone leven, maar natuurlijk kijken wat de mogelijkheden voor de toekomst zijn qua avonturen.

bastians.vakantie 2025-03-22 20:46:00

Geniet van je laatste 2 dagen en dan weer huiswaarts. Is denk ik ook wel weer fijn. 😘

Erica 2025-03-23 19:15:49
 

Over deze reis
Aantal reisverslagen:
GPS afstand deze dag:
GPS afstand totaal:
Aantal foto's:
Laatste verslag:
Reisduur:
Reisperiode:

Of schrijf je reisverhalen via de app

Met de Pindat App kun je offline reisverhalen schrijven en foto's toevoegen. Zodra je weer internet hebt kun je jouw verslagen uploaden. Ook via de app plaats je gratis onbeperkt foto's.



Klik op 1 van onderstaande knoppen om de app te installeren.