Hluhluwe – Umfolozi Game Reserve / iSimangaliso Wetland (St Lucia)

Zuid-Afrika, Mtubatuba Local Municipality

Bij het krieken van de dag zijn we vanavochten vroeg begonnen aan een gamereserve in
Hluhulwe-Imfolozi. Waar we ook mooi de zonsopgang zagen en een park dat minder druk is (qua bezoekers zoals bij Kruger). naast de big five, ook kennis gemaakt met de “Llttle Five” en “Ugly Five”.
De foto’s verklappen eigenlijk wel wie waar bij hoort πŸ˜‰. Toch had dit park meer cache, dan Kruger, gewoon omdat het minder druk is. En wederom was dit een mooi groot natuurgebied. Dus ook de uitzichten waren super mooi. Voor het ontbijt had onze tourguide Sam goed gezorgd, hij had werkelijk van alles voorbereid. Behalve goeie koffie, dat is in deze regio toch echt oploskoffie. β˜•οΈ

Na een geweldige lange ochtend van 4 tot 13 hadden we een paar uurtjes om weer even op krachten te komen (zo’n druk reisprogramma nekt je toch wel een beetje).
Ik had Simone (als grap) mee op lunchdate gevraagd, waar we bij een lokaal visrestaurant 🍀🦐een heerlijke late lunch hebben gedaan. salamon poke bowl. En de prijzen voor eten hier blijven me echt verbazen.

In de namiddag stond er een cruise op de planning om Nijlpaarden πŸ¦› en krokodillen 🐊 te gaan spotten. Een boot vol Duitsers , maar dat mocht de pret niet drukken. Van de 800 levende hippo’s hier hebben we er zeker een stuk of 30 gespot en welgeteld 1 krokodil, maar ook wat bijzondere vogels ( al zijn deze lastig op de foto te krijgen). De nijlpaarden zie je alleen de rug en ogen van. Maar vanavond hebben we een kans ze tegen te komen in het dorp, gezien ze dan daar gaan grazen (reden dat ze de hele dag in het water liggen is om af te koelen, gezien ze niet zweten).

Een heerlijk gemaakt diner door de lodge waar we verbleven en ik ben samen met Godfrey (of G, zoals we hem noemen) en Simone nog even op hippo πŸ¦› jacht gegaan. En ja hoor ze staan gewoon midden in het stadje. Zo raar haha.

Het was een super dag en verblijf in St Lucia, morgen vertrekken we na een ochtend boswandeling om 6 uur richting ons volgende verblijf. Houdt jullie op de hoogte.

Geschreven door

Al 3 reacties bij dit reisverslag

Het is daar wel heel erg mooi. Ook leuk dat er veel dieren bij elkaar in het wild leven. Een groep olifanten erg indrukwekkend. Ook de andere dieren zien er goed uit. De nijlpaarden in het water zien er ook gelukkig uit. Erg leuk baas. Ook leuk dat je daar lekker eet. Veel plezier nog en tot de volgende mail.

Ger Kuster 2024-03-26 22:39:19

Hoi Bas, wat een mooi reisverslag! Land van kleuren en geuren. Genieten man. R&E

Robert en Erica 2024-03-27 07:46:38

Mooie reis zeg! Ik volg. Daar kan ik mijn foto hart wel ophalen! πŸ“· Groeten uit Bonaire πŸ‡§πŸ‡Ά

Degene die een gedeelte van je reis heeft gesponsord 😜 2024-03-27 10:35:55
 

Over deze reis
Aantal reisverslagen:
GPS afstand deze dag:
GPS afstand totaal:
Aantal foto's:
Laatste verslag:
Reisduur:
Reisperiode:

Of schrijf je reisverhalen via de app

Met de Pindat App kun je offline reisverhalen schrijven en foto's toevoegen. Zodra je weer internet hebt kun je jouw verslagen uploaden. Ook via de app plaats je gratis onbeperkt foto's.



Klik op 1 van onderstaande knoppen om de app te installeren.