Cano Negro

Costa Rica, La Fortuna

Vanochtend stonden we vroeg op, eerst een ontbijtje wat incl bij de reis zat.
Vandaag gaan we Cano Negro, waar de door een lokale gids Darien door de wateren van Costa Rica en Nicaragua varen.
Heel verrassend maar we gaan weer vogels spotten, kaaimannen, schildpadden en reptielen. Maar we moeten eerst een twee uurtjes rijden om bij deze uithoek van Costa Rica te komen. Onderweg mooie landbouw, wat verder gaat dan bananen. Suikerriet, sinaasappels 🍊 en ananas 🍍 plantages, bekleden hier de aardbol.

Ook al ziet het er op de foto’s misschien hetzelfde uit als in Torteguero, de wateren en jungle hier zijn toch anders. Je komt er ook hele andere vogels tegen, helaas nog geen toucans of Magcaws, Ara’s 🦜 . Eerlijk gezegd weet ik ook niet hoe alle vogels heten, maar ze sprongen er wel uit, zo mooi. Ja Martin, ook de ijsvogels hier zijn er in verschillende soorten.
Al zijn ze lastig vast te leggen sommige vogels.
Kan wel zeggen dat ik ook Nicaragua 🇳🇮 heb bezocht. Al moesten we wel opletten dat we niet te ver gingen in het water op Nicaragua grondgebied. De verstandhouding tussen beide landen is wel oké, maar gaat allemaal niet van harte.

Na een terugrit van 2 uurtjes, lopen we nog een kort rondje door Fortuna, voor het weer vanmiddag losbarst. Even lekkere koffie ☕️ en ijs 🍦 gescoord.
Eenmaal op Catarata Eco lodges, werd ik tijdens een kikkerspot 🐸 rondje langs het gebied helemaal lekgeprikt door de muggen. 🦟 . Maar wel weer bijzondere exemplaren gezien (rood met blauwe poten).

Vanavond ben ik met Vincent en Ruth een hapje gaan eten bij een tentje die we vanmiddag hadden gezien en er erg gezellig uitzag. En achteraf kan ik ook wel zeggen het een geslaagd etentje en gezelschap was.

Morgen gaan we naar de volgende stop. Maar eerst nog een rondje over de lavastenen aan de voet van Arenal doen.

Geschreven door

Al 5 reacties bij dit reisverslag

Heee wat gaaf! Idd ijsvogels! Maar dan mag andere kleuren!! Super!

Martin 2024-06-15 07:11:38

Mag=met

Martin 2024-06-15 07:12:04

Heb het even opgezocht maar die op jouw foto heet de groene ijsvogel . Heel gaaf

Martin 2024-06-15 07:13:41

Weer leuke foto’s waar weer veel vogels op staan. Erg mooi. Ook de natuur ziet er daar wel goed uit. Volgens mij regent het daar ook behoorlijk want het is zo mooi groen. Je hebt weer lekker gegeten zag ik. Veel plezier nog en tot je volgende update.

Ger Kuster 2024-06-15 10:03:41

🤩♥️

Daisy Meyntjens 2024-06-15 19:48:44
 

Over deze reis
Aantal reisverslagen:
GPS afstand deze dag:
GPS afstand totaal:
Aantal foto's:
Laatste verslag:
Reisduur:
Reisperiode:

Of schrijf je reisverhalen via de app

Met de Pindat App kun je offline reisverhalen schrijven en foto's toevoegen. Zodra je weer internet hebt kun je jouw verslagen uploaden. Ook via de app plaats je gratis onbeperkt foto's.



Klik op 1 van onderstaande knoppen om de app te installeren.