2 game drives in de Delta

Botswana, Khwai

Vandaag was het, na een redelijke nacht, vroeg opstaan voor Game drives, ofwel Safari’s. Nacht was van de hyena’s en nijlpaarden rondom het kamp.
Maar nu eerst natuurlijk goede koffie en wat ontbijt, dan kunnen we om 630 uur beginnen aan de eerste drive, door de Moremi Game Reserve.
We gaan door de natte gebieden en droge gebieden en zullen veel dieren gaan zien, volgens de planning. Maar de leeftijden zijn per diersoort verschillend, vandaar dat we in tweeën gaan.

In de ochtend bij schemering best wat olifanten, giraffen, zebra’s en natuurlijk vele vogels gezien.
In onze middag Safari, was het veel drukker qua leven. Zagen triest genoeg ook een toegetakelde zebra, die zich blijkbaar had losgebroken, terwijl hij op het menu van de leeuwen stond. Zo zielig om hem te zien met al die verwondingen, je zag ook duidelijk dat hij in pijn was. Hoop werkelijk dat hij snel gepakt wordt en uit zijn pijn verlost zal worden.
Zagen ook gezinnetjes van zebra’s, hyena’s, giraffen en de gezusters leeuwinnen. Die laatst genoemde lagen uit te buiken, van een groot maal, want ons een meter verder boeide ze niet echt.
Maar ook de leeuwen hadden lelijke verwondingen. Nog even terug naar de hyena hollen, gezien het hun tijd van ontwaken en speelkwartier buiten was, voordat mama ging voeden.

Terug op het kamp was er weer een voortreffelijk maal geprepareerd en het was laat dat we aten. Maar moesten toch vroeg het bed in, omdat de wake up call morgen 430 uur is. We hebben weer een rit van 5 a 5,5 uur voor de boeg uit de delta.
Heb nog een uurtje serie gekeken in het pikkedonker, gezien er geen stroom was.

Geschreven door

Al 3 reacties bij dit reisverslag

Ja als het daar donker is zal het ook echt dokter zijn zonder kassen en huis verlichting! Geniet buur!

Elisa 2025-03-03 13:54:32

Dat was een mooie enerverende dag. Vroeg uit de veren om daarna veel te gaan zien. Mooie olifanten giraffes en vele andere mooie en lieve dieren. Ook veel vogels. Leuke foto’s gezien. Erg leuk. Nou vermaak je nog maar verder.

Ger Kuster 2025-03-03 16:30:41

Waaauuuuwwww zo’n mooie foto’s van prachtige dieren 😍😍😍😍😍 Hoe erg v d 🦓🥲🥲

Daisy 2025-03-04 16:34:08
 

Over deze reis
Aantal reisverslagen:
GPS afstand deze dag:
GPS afstand totaal:
Aantal foto's:
Laatste verslag:
Reisduur:
Reisperiode:

Of schrijf je reisverhalen via de app

Met de Pindat App kun je offline reisverhalen schrijven en foto's toevoegen. Zodra je weer internet hebt kun je jouw verslagen uploaden. Ook via de app plaats je gratis onbeperkt foto's.



Klik op 1 van onderstaande knoppen om de app te installeren.