Costa Rica 🇨🇷 here we come

Costa Rica, San José

Als voornemen van dit jaar was het 4 keer op vakantie en dus ga ik alweer op vakantie na 3 maanden.
Doordat de groepsreis naar Zuid Afrika me zo goed beviel, wilde ik ook Costa Rica in een groep gaan doen. Via Sawadee vorige maand een reisje geboekt van maar liefst 23 dagen.

Gisteren is Moozbeer 🐶 door opa opgehaald en ook hij en Ger hebben weer vakantie.
En vanochtend was mijn buur zo vriendelijk om mij richting Schiphol te rijden 🚕. Ook zullen Martijn en Elisa mijn zaakjes weer bijhouden, dus MacBaS blijft open.

Na een laatste sigaret 🚬 en bak koffie ☕️ op Schiphol, vlogen we eerst naar Parijs. Grootste deel van de groep al op Schiphol kennis meegemaakt (hele diverse leeftijden en ervaringen, maar wel allen Nederlanders). Gelukkig hadden ze op Parijs na enige vertraging qua vertrek, nog wel wat rookruimtes. Dus kon nog even, voor de echte onthouding begon.
We gaan 8 uur terug in de tijd (het is hier acht uur vroeger dan in NL), maar na 12 uur vliegen met enige turbulentie, sta je dan in midden-Amerika 😃. Ons verblijf voor de eerste twee dagen is Auténtico

Ben ook eerlijk gezegd wel kapot, dus nog even een bakkie gedaan met de groep en om 21 uur naar mijn kamer gegaan. Nog niet zoveel spectaculaire foto’s📷, maar die gaan zeker volgen op deze reis.

Geschreven door

Al 8 reacties bij dit reisverslag

Heel benieuwd naar je reisverslagen!! Veel plezier en doe voorzichtig

Martin Geffroy 2024-06-07 06:01:14

Je bent weer vertrokken, hele fijne vakantie Bas!!

Annelies 2024-06-07 06:18:37

Veel plezier weer. Ik kijk uit naar al je verslagen en foto's!!

Cherda 2024-06-07 06:44:47

Winkel blijft draaien ja! En dat andere komt ook goed! Fijn dat je na goede turbulente reis veilig daar ben aangekomen! Geniet ik ga je volgen

Elisa 2024-06-07 08:07:16

Veel plezier kerel....zal je vast wel lukken !! :) Groetjes, Ram & Bar

Ramya & Barney 2024-06-07 08:48:40

Pura Vida! Geniet ervan 🦥

Jack Polanen 2024-06-07 10:40:37

Gelukkig goed aangekomen. En nu maar weer genieten van al het moois op de wereld, want soms vergeten we dat dat er ook nog is. Heel fijne vakantie , en we kijken uit naar je foto's en verhalen.

Erica 2024-06-07 11:45:54

Wow Bas. Heerlijk hoor. Je hebt groot gelijk Geniet elektriciteit van

Verti 2024-06-07 23:22:05
 

Over deze reis
Aantal reisverslagen:
GPS afstand deze dag:
GPS afstand totaal:
Aantal foto's:
Laatste verslag:
Reisduur:
Reisperiode:

Of schrijf je reisverhalen via de app

Met de Pindat App kun je offline reisverhalen schrijven en foto's toevoegen. Zodra je weer internet hebt kun je jouw verslagen uploaden. Ook via de app plaats je gratis onbeperkt foto's.



Klik op 1 van onderstaande knoppen om de app te installeren.