Driving down the west coast

Verenigde Staten, Guadalupe

Ik ben vandaag vroeg opgestaan, de hostess ligt nog te pitten, maar ik heb een pittige dag voor de boeg. In Monterey ga ik met een boot mee om walvissen te spotten en later doe ik diverse stops onderweg naar mijn volgende verblijf. Het is wel behoorlijk bewolkt en eigenlijk fris, had ik niet verwacht. Maar in San Francisco was het ook pittig fris met de wind, heet ook niets voor niets the windy city.

Helaas pindakaas, voor niets gereden, omdat de watch tour is gecancelled. Heb nog geprobeerd bij andere bureau op de pier, maar geen enkele boot gaat het water op ivm teveel onstuimigheid.
Dus dan maar door naar het volgende punt, Big Sur.

Maar eerst een tussenstop gemaakt in Carmel by Sea, een pittoreske dorpje, even een bakkie doen. Al baal ik ervan dat ik geen walvissen kan gaan spotten, heb ik nu een paar extra uren over om alle kleine highlights langs Highway 1 te gaan bekijken. Wat is het toch geweldig om op kleine hoogte langs het water te rijden, de kustlijn, echt een aanrader.
Big Sur vond ik nou niet echt spectaculair, moet er wel bij zeggen dat ik me er niet echt in verdiept heb, maar schijnt de plek voor kodakmomentjes te zijn. Nou vindt ik dat al Vd hele weg.

De volgende tussenstop was bij Mcway Falls, tja dan denk je een waterval gaaaf. Denk dat een douchekop meer water uitstoot haha.

Door naar het volgende Morro Rock in Morro Bay 80 mijl verderop en 40 van mijn eindstation van vandaag.
Het is imposant gezicht een mega berg (lijkt bijna piramide) midden in het water.
De weg hierheen bestond vooral uit water rechts en berglandschap links, maar werd steeds groener richting Morro Bay.

Onderweg naar Guadalupe, ben ik even gestopt bij Denny’s in San Luis Obispo, had trek in steak. Helaas hadden ze de Dagwood Sandwich die mijn broer me aanraadde niet meer. De steak Sirloin was erg lekker, veel peper en knoflook. En nog een dame blanche toe.

In Guadalupe werd ik verwelkomt door Annie, die me gelijk de tip gaf om de zonsondergang te gaan bekijken op het strand. En dat was een goede tip, erg mooi om de zon achter het water te zien zakken. Tevens een momentje van onderdenken. Ik heb de afgelopen dagen veel gezien en gedaan, het maakt de trip het helemaal waard. En mooie is dat ik nog een zes van zulke dagen tegemoet ga. Hollywood, Beverly Hills, National Yoshua Park, Grand Canyon en de Hooverdam. De laatste avond zal in Vegas zijn.

Nog even relaxen voor het slapen, al is Annie een kletskous. Ze blijft maar praten en na een half uur signalen geven dat ik wil gaan douchen, zegt ze oww wat ben ik moe. En ik dacht alleen maar gelukkig.

Geschreven door

Al 3 reacties bij dit reisverslag

He Bas. Mooi om te zien dat je zo geniet. Ik kijk uit naar t vlgd verslag. Dikke kus

Cherda 2019-06-29 10:06:57

Wat leuk Bas, om jouw reisverslag te lezen en foto's te zien!! Wat maak je veel mee op zo'n roadtrip.... je hebt straks het gevoel dat je een maand bent weggeweest! Met je vissen en je plantjes gaat alles goed😉

Annelies 2019-06-29 20:18:40

Dank jullie wel. Het is supergaaf, idd veel te doen/zien dat het op een maand gaat lijken. Thanks voor de vissies

Bas 2019-06-30 04:01:55
 

Over deze reis
Aantal reisverslagen:
GPS afstand deze dag:
GPS afstand totaal:
Aantal foto's:
Laatste verslag:
Reisduur:
Reisperiode:

Of schrijf je reisverhalen via de app

Met de Pindat App kun je offline reisverhalen schrijven en foto's toevoegen. Zodra je weer internet hebt kun je jouw verslagen uploaden. Ook via de app plaats je gratis onbeperkt foto's.



Klik op 1 van onderstaande knoppen om de app te installeren.