Dag 12: Gander - Woody Point

Canada, Woody Point

Vanmorgen zijn we kwart voor acht wakker. Een kwartiertje later staan we in de eetzaal voor het ontbijt. De dames zijn vandaag niet erg in vorm. Alles duurt eindeloos. Als er eindelijk een plekje gevonden is voor ons in de bijna lege eetzaal duurt het lang voordat de koffie komt. Als deze er eindelijk is blijkt het dat het koude koffie is. We vragen nieuwe, maar ook deze is koud. Intussen komt de dame voor de ontbijt bestelling. We vragen weer nieuwe warme koffie. Eindelijk lukt het om hete koffie te krijgen.
Na het ontbijt vertrekken we naar Woody Point. We rijden tot kwart voor drie bijna aan een stuk door tot het Discovery Center Gros Morne bij Woody Point. Een vriendelijke medewerkster wijst ons een aantal mooie wandelroutes aan die we in de komende dagen kunnen gaan doen. Omdat het nog wat vroeg is om naar de Bonne Bay Inn te gaan rijden we nog even naar Trout river.
Rond 4 uur komen we aan bij de Inn. We worden vriendelijk verwelkomd en naar onze kamer gebracht.

Geschreven door

Geen reacties bij dit reisverslag

 

Over deze reis
Aantal reisverslagen:
GPS afstand deze dag:
GPS afstand totaal:
Aantal foto's:
Laatste verslag:
Reisduur:
Reisperiode:

Of schrijf je reisverhalen via de app

Met de Pindat App kun je offline reisverhalen schrijven en foto's toevoegen. Zodra je weer internet hebt kun je jouw verslagen uploaden. Ook via de app plaats je gratis onbeperkt foto's.



Klik op 1 van onderstaande knoppen om de app te installeren.