De derde dag: Windhoek - Sesriem

Namibië, Windhoek

Om zeven uur gaat vanmorgen de wekker in Windhoek. Langzaam wakker worden en dan een stevig ontbijt. De eerste stop wordt de superwinkel van Spar. Met een winkelwagen vol etenswaren worden we naar de auto gebracht door de inpakkers van de Spar. Omdat het intussen al over tienen is besluiten we het eerste deel de snelweg naar Rehoboth te nemen. Net na deze stad gaan we rechtsaf onze eerste gravelroad op. We hebben natuurlijk de bandenspanning aangepast. Bij elke tegenligger zien we een poosje alleen maar stof. Je merkt ook dat je al snel te hard wil gaan rijden, dat doen we dus maar niet.
Na een paar uur neemt Anneke het rijden over en kan ik lekker om mij heen kijken. Anneke stuurt ons veilig door de Remhoogtepas. We zien zelfs overstekende bavianen. Helaas waren we nog niet helemaal voorbereid en kon ik maar een foto maken. Heerlijk genietend van kronkelwegen en vergezichten rijden we verder. Via de D1273 rijden we naar Sesriem. De weg is breed, lang en glooiend. Hier wisselen we weer van chauffeur. Bij de toegangspoort van De Sossusvlei worden we nauwkeurig genoteerd. We mogen door naar de campsite. De komende dagen staan we op plekje 28. Vanavond wil Anneke zelf koken, anders hebben we voor niks verse groenten gekocht. Na een lange voorbereiding is de maaltijd in tien minuten opgegeten onder het genot van een lekker glaasje rose. Na de afwas en lekker relaxen bij ons eigen kampvuur liggen we om negen uur in de tent. Morgen moeten we om kwart voor vijf op.
We gaan ballonvaren!

Geschreven door

Al 1 reacties bij dit reisverslag

Woow , ziet er gaaf uit allemaal!!! leuk dat we op deze manier mee kunnen reizen!! Ja, jammer he, dan heb je net op zo'n moment je camera niet op je schoot liggen!!! (Ik had bij toeval geluk in Zweden met de Eland!!) Morgen de Ballonvaart!!! Spannend hoor!! 't zal wel heel mooi zijn !! geniet ervan!!!

Jacqueline 2017-07-19 20:43:11
 

Over deze reis
Aantal reisverslagen:
GPS afstand deze dag:
GPS afstand totaal:
Aantal foto's:
Laatste verslag:
Reisduur:
Reisperiode:

Of schrijf je reisverhalen via de app

Met de Pindat App kun je offline reisverhalen schrijven en foto's toevoegen. Zodra je weer internet hebt kun je jouw verslagen uploaden. Ook via de app plaats je gratis onbeperkt foto's.



Klik op 1 van onderstaande knoppen om de app te installeren.