Rustdag ingelast.

Nederland, Hoeksche Waard

Vandaag een rustdag, gisteren een beetje hard geklust.
In de morgen rustig aan gestart met koffie en een bammetje. Daarnaast om rond elf toch nog even naar de bouwplaats.
Om het achterterras te stylen heeft Anneke blauwe stoeltjes gekocht, ze moeten nog wel in elkaar gezet worden. Als dat is gelukt zetten we ze op het terras. Fruitbomen erbij en klaar zijn we weer.
We ruimen de schuur op, want vanmiddag komt oom Jaap om het bovenraam te schilderen en hij heeft de ladder nodig. Gezien de troep in de schuur is eerst opruimen noodzakelijk.
In de middag komt oom Jaap om de nieuwe zolderramen af te lakken. Hij pakt gelijk het slaapkamerraam even mee. Alles ziet er weer pico bello uit.
Na het avondeten laden we vast enkele tegels in om morgen te laten zagen bij Vego. Misschien lukt het wel als we toch naar de tandarts gaan.

Geschreven door

Geen reacties bij dit reisverslag

 

Over deze reis
Aantal reisverslagen:
GPS afstand deze dag:
GPS afstand totaal:
Aantal foto's:
Laatste verslag:
Reisduur:
Reisperiode:

Of schrijf je reisverhalen via de app

Met de Pindat App kun je offline reisverhalen schrijven en foto's toevoegen. Zodra je weer internet hebt kun je jouw verslagen uploaden. Ook via de app plaats je gratis onbeperkt foto's.



Klik op 1 van onderstaande knoppen om de app te installeren.