Juneau

Verenigde Staten, Juneau

Vandaag geen cocktails voor mij!
Om vijf uur zijn we klaar wakker en ik voel me toch wel wat brak. We blijven lekker liggen en genieten van het uitzicht wat we vanaf ons bed zien. We varen gestaag verder en komen om tien uur Juneau aan. Om
Half acht staan we al op het achterdek om walvissen te spotten. Daar we met gids aan dezelfde kant kijken als onze kamer zit besluiten we al snel om het vanaf ons eigen balkon gade te slaan. Ergens ontbijten we tussen door en om tien uur vertrekken we om van de boot af te gaan naar onze excursie naar de gletsjer. We krijgen een buschauffeur die zich zelf erg leuk vind en om iedere zin die hij zegt zelf heel hard moet lachen. Maar goed hij verteld ook veel dus het is hem vergeven. We krijgen bij de gletsjer ander half uur voordat hij ons weer ophaalt. Uiteraard hopen we een klein beertje te zien maar dat lijkt uitgesloten met zoveel mensen op het zelfde pad. Het is er prachtig, wat een natuur. Teug in de haven hebben we nog een ticket om met de gondel omhoog te gaan. Ook dit is weer adem benemend. Wat nog meer aandoenlijk is dat we bovenaan een hele groep harde werkers van de boot aantreffen die nog nooit sneeuw hebben gezien. Het geluk van een ander maakt je zelf gelukkiger. We genieten heerlijk van het zonnetje en gaan een uurtje later weer naar beneden. We wandelen wat over de kade en langs de winkeltjes voordat we terug de boot op gaan. Daar haasten we ons naar het achterdek om heerlijk in de zon te kunnen zitten. Wat hebben we het toch goed!

Geschreven door

Al 5 reacties bij dit reisverslag

Klein bootje ;-) XXX

Judith 2022-05-13 15:21:31

Ziet er mooi uit!

Jennefer 2022-05-13 20:57:37

Zoo mooi allemaal❤️

🌺 Claudia 2022-05-14 10:56:51

Wat een mooie vakantie zeg. Genietse!!

Lorraine 2022-05-18 07:03:55

Wat een prachtige omgeving. Jullie genieten er goed van!

Kees 2022-05-24 07:28:47
 

Over deze reis
Aantal reisverslagen:
GPS afstand deze dag:
GPS afstand totaal:
Aantal foto's:
Laatste verslag:
Reisduur:
Reisperiode:

Of schrijf je reisverhalen via de app

Met de Pindat App kun je offline reisverhalen schrijven en foto's toevoegen. Zodra je weer internet hebt kun je jouw verslagen uploaden. Ook via de app plaats je gratis onbeperkt foto's.



Klik op 1 van onderstaande knoppen om de app te installeren.