Zoals afgesproken zijn we weer op tijd op de fiets, we moeten nog ongeveer 44 kilometer en er wordt flink wat regen verwacht.
achteraf valt dit allemaal wel mee, natuurlijk wel wat druppels maar goed te doen. Dus..... de regenjassen aan en gaan. onderweg gaan we nog met het pontje mee bij langweer. de fietsen blijven het goed doen dus de tocht is prima. In Sloten halen we dan onze laatste stempel en maken we de foto bij de fontein. Een beetje natgeregend komen we aan in Rijs bij onze start lokatie. Gelukkig waren onze koffers daar al weer en konden we nog wat droge kleren aantrekken. Na een lekker lunch daar nog gegeten hebben etappen we in de auto om straks weer samen te zijn bij onze kids.
Een ding staat na deze vakantie vast, we gaan dit vaker doen!
Heerlijk om in deze fantastische omgeving in het zonnetje te fietsen, lekker te eten, te borrelen, heel veel te lachen en herinneringen te maken.
Geschreven door Smollies.op.reis