Dag 81

Italië, Acquapendente

Acquadenpente, 27,3 km, eerst heel koud, daarna zon en warm

Vanmorgen om 6 uur wakker van mijn kamergenoot. Zij moest vandaag haar kraam op het grote kastanjefeest daar opbouwen.

Ik heb vannacht onder 3 dekens geslapen en nog was het koud. Vanmorgen stond er ook een hele harde wind, waardoor het nog kouder leek. Het dorp waar ik sliep was ook op 1000 meter hoog, dat had er ook mee te maken denk ik. Toen ik vele honderden meters gedaald was, werd het opeens veel warmer en kon de jas weer uit.

Het was vandaag weer wonderschoon. Weer mooie uitzichten enzo. Kijk gewoon maar naar de foto’s dan zie je wat ik bedoel.

Ik had een kamer in Acquapendente gereserveerd, maar ik had er geen goed gevoel over. Ze bleef maar appen en van alles vragen en opeens kreeg ik foto’s van een caravan of dat ook goed was. Geen wifi en buiten de stad. Ik probeerde het voor mezelf nog leuk te praten, maar toen ze om de 10 minuten bleef appen heb ik het afgezegd. Nu heb ik een ontzettend leuke kamer in een trendy pizzeria. Echt heel erg leuk.

Verder ben ik de hele dag weer alleen. Vind het eigenlijk prima. Ben ook moe van steeds dezelfde vragen en gesprekken. Zo op het eind van mijn tocht raak ik nog meer in mezelf. Ik laat het maar even zo.

Ik snap niet waarom er weer zo veel km op mijn gps zijn geteld. Wordt nog wat met dat afkicken op deze manier.

Geschreven door

Al 9 reacties bij dit reisverslag

Het is inderdaad storend als iemand maar blijft appen. Die 27 km vandaag lijkt niet erg op langzaam aan doen. Probeer voor morgen echt een " afkick" plan te maken. Bijvoorbeeld maar 15 km, laat beginnen, uitgebreide lunch etc. Zo doe je het de rest van je tocht. Tegen de tijd dat je in Rome bent, zijn je 'loophormonen' al een stuk rustiger.

Genoveva 2021-10-09 16:47:39

Je ligt prachtig op schema en er zijn geen lange marsen meer: zondag kun je op je akkertje in Rome zijn. Kun je meteen de zegen van Franciscus krijgen. En nu ik het toch over pausen heb: ga je nog pauzeren? 😜

Désirée 2021-10-09 16:52:47

T is inderdaad schitterend om te zien... ik zou idd maar tandje langzamer gaan en nog meer genieten van al het moois de lekkere lunches etc... maar hoe trots kan je straks vertellen... "ik ben naar Rome gelopen"... ontzag heb ik voor je...

Hellen 2021-10-09 17:12:03

Prachtig, prachtig! Ik heb er geen verstand van, maar de adviezen die ik hier lees, lijken me wel een goed plan.. Geniet van je fijne kamer! 😘

Marion 2021-10-09 17:24:39

Wat fantastisch mooi weer!

Patrick 2021-10-09 18:10:53

Lieve Pepi, tof dat je zo goed naar je eigen gevoel luistert. Het is jouw reis, jouw pad. Zo beland je steeds op plekken die kloppen voor jou. Geniet! Wat een prachtige foto’s weer 🙏😘

Hanneke 2021-10-09 18:18:56

Wondermooie foto's inderdaad, steeds weer n feest voor je ogen toch? En ja langzaam afbouwen lijkt me n goed plan..geniet van je laatste stuk van deze byzondere tocht..letterlijk en figuurlijk 🤌😊

Dien 2021-10-09 19:44:59

Prachtige foto’s. Leuke kleuren in je hotelkamer. Veel plezier met de laatste km’s grote Pepert. Dikke knuf.

Yolanda Kuip 2021-10-10 07:14:08

Raar idee dat die eerst oneindig lang lijkende reis nu al bijna voorbij is. Misschien tijd voor trage kleine stapjes? We laten nog een paar blaadjes voor je aan de mooie Hollandse bomen. Liefs

Pieter 2021-10-10 10:36:08
 

Over deze reis
Aantal reisverslagen:
GPS afstand deze dag:
GPS afstand totaal:
Aantal foto's:
Laatste verslag:
Reisduur:
Reisperiode:

Of schrijf je reisverhalen via de app

Met de Pindat App kun je offline reisverhalen schrijven en foto's toevoegen. Zodra je weer internet hebt kun je jouw verslagen uploaden. Ook via de app plaats je gratis onbeperkt foto's.



Klik op 1 van onderstaande knoppen om de app te installeren.