Hitte

Frankrijk, Dampierre-sur-Salon

Dompiere-sur-salon, 18 km, 31 graden

Vanmorgen om 6 uur vertrokken om de hitte een beetje voor te zijn. Probeerde heel stilletjes te vertrekken uit het hotel. Had nog geoefend met de lieve mevrouw van het hotel. Alweer hopeloos gefaald. Was vergeten dat ik een rugzak op had en dus nog dieper moest buigen om onder het alarm te blijven. Nou, de rest hoef ik je niet te vertellen…

Gelukkig zijn de bakkers hier al om 6 uur open, dus nog even een croissant en een pain gehaald voor onderweg. En dan op weg!
De omgeving is echt prachtig hier. Heuvels en landbouw en af en toe een verlaten dorpje met gesloten winkels.

Om half 12 was ik er al. Moest nog even naar de tourist info, omdat mijn medepelgrim die nu een dag voor mij loopt geen slaapplaats heeft kunnen vinden voor vannacht. Hij belde iets wat in paniek of ik het nog kon regelen vanwege mijn betere frans. Dus ik de TI binnen en wie zat daar??????!
Dezelfde lieverd als gisteren een dorp geleden bij de TI. We keken elkaar aan en kwamen niet meer bij hahahaha. Ik vroeg of hij niet mee kon lopen naar Rome en voor medepelgrim en mij elke avond een slaapplaats kon regelen.

Ik heb weer een eenvoudig maar doeltreffend pelgrimsonderdak van de gemeente vanavond (heeft die schat gisteren geregeld voor me)

Enfin, het is dus gewoon te warm om te lopen, maar dat is wat ik doe, dus dat doe ik dan maar….

Geschreven door

Al 10 reacties bij dit reisverslag

Goed om te horen dat het blijkbaar weer beter met je gaat Zo'n voettocht is denk ik een doorsnee van het leven met up en downs ce't la vie. Gelukkig meer ups dan downs. Ben benieuwd naar morgen Xx

Kees 2021-08-14 15:26:54

Klinkt fijn allemaal! Wij gaan dinsdag vanuit Rome richting huis (met de auto dan 😜). Maar… wie weet kunnen we je treffen op de terugweg? Gaat jouw route via Zwitserland toevallig? Stuur anders even een appje naar Heidelynde of een berichtje via de sociale media. Zouden we heel gezellig vinden!

Robert & Heidelynde 2021-08-14 15:51:55

Hoi Pepi, Fijn dat het vandaag goed is gegaan en je ook een slaapplaats hebt. Heel belangrijk natuurlijk. Balen natuurlijk dag vanmorgen vroeg het alarm afging, maar nu heeft wel iedereen een fijne lange dag😜dankzij jou. Rust lekker uit en op naar morgen.

Marian 2021-08-14 16:16:47

Fantastisch zo’n ontmoeting weer! En ja die hitte, pittig als je aan zo’n tocht bezig bent. Slaap lekker vannacht 😴😘

Hanneke 2021-08-14 16:32:24

Alarm,pieeeeeeeeep

Jose 2021-08-14 16:44:54

Ha fijn weer opgeknapt en leuke ontmoetingen hè..geniet van je belevenissen en n mooie avond🙏🍀🌺

Dien 2021-08-14 17:47:24

Het goed om af en toe lieverds tegen te komen

Sonja 2021-08-14 18:46:33

Geweldig die foto van de zonnebloemen en ook die van lieverd. Ziet er echt als een lieverd uit. Wat is lieverd in het Frans? Amie aimable of zo iets 😘

Sonja 2021-08-14 18:51:45

De hitte komt door de foto’s heen. Hou vol en blijf drinken!

Patrick 2021-08-14 20:41:33

Spartaans stretchertje zeg… ik moet er niet aan denken. Ben benieuwd waar je vanavond slaapt.

Désirée 2021-08-15 11:35:05
 

Over deze reis
Aantal reisverslagen:
GPS afstand deze dag:
GPS afstand totaal:
Aantal foto's:
Laatste verslag:
Reisduur:
Reisperiode:

Of schrijf je reisverhalen via de app

Met de Pindat App kun je offline reisverhalen schrijven en foto's toevoegen. Zodra je weer internet hebt kun je jouw verslagen uploaden. Ook via de app plaats je gratis onbeperkt foto's.



Klik op 1 van onderstaande knoppen om de app te installeren.