Petronella

Italië, Torille

Verres, 16,5 km, zonnig

In plaats van Pepi noem ik me op deze reis Petronella, zoals ik ook eigenlijk heet. Pepi vinden ze te raar…
Ik vind het wel leuk klinken.

Ik loop nog steeds tussen de enorme hoge bergen door. Gisteren twijfelde ik nog of ik de officiële route toch zal doen, maar gelukkig heb ik het niet gedaan en ben over de weg gegaan.
Over de weg is trouwens ook een uitdaging, want het is een smalle 2 baansweg, waar soms geen plek is om te lopen. Ik loop dan met 1 stok omhoog om bij elke bocht de automobilisten te waarschuwen dat ik er loop. Eigenlijk best gevaarlijk, maar niet zo eng als op smalle paadjes hoog in de bergen lopen.

Ik kwam Randy, een amerikaan hier in Verres tegen die het wel had gedaan. Hij zei dat het een hele hoge, spannende route was geweest. Zo blij dat ik het niet gedaan heb.

Morgen ga ik het wel proberen. Volgens mijn boek is het een middelmatig spannende weg. Ben benieuwd……..

Morgen kom ik in pont Saint-Martin aan en kom ik onderweg een oude romeinse weg tegen, die dus heel oud is en waar je de karrensporen nog in kan zien. Ik heb er al heel veel foto’s van gezien, maar nu ga ik er ook echt overheen lopen.

Ik heb nu een zonnebril gekocht ipv een hoed. Help ook tegen de zon in mijn ogen tenslotte.

Geschreven door

Al 8 reacties bij dit reisverslag

Je doet het goed Petronella👍 Als je een elastiek aan je hoedje maakt raak je het niet zo snel kwijt.

Genoveva 2021-09-04 15:16:12

Allemensen wat heb je al een eind gelopen!!

Marianne (Preau) 2021-09-04 17:07:58

Wat een mooie, bijzondere ervaring. En je bent zo'n stoere, sterke vrouw!

Connie 2021-09-04 18:58:56

Ik dacht elk land een nieuw hoedje. Wel fijn dat je je nu helemaal op wandelen kan richten en niet op slaapplaatsen. Mooie plaatjes weer.

Inge 2021-09-04 19:15:24

Geweldig Petronella, maar veiligheid boven alles Xxx

Jose 2021-09-04 19:30:51

Zo trots op jou!! Weet dat we allemaal in gedachten met je meelopen!!! XXX

Caro 2021-09-04 20:01:03

Veel plezier Pepi-Petronella op die hele oude Romeinse weg morgen.

Hanneke 2021-09-04 22:33:51

Wat is het weer mooi daar. Ik kijk elke middag weer uit naar je avontuur!

Patrick 2021-09-04 22:36:33
 

Over deze reis
Aantal reisverslagen:
GPS afstand deze dag:
GPS afstand totaal:
Aantal foto's:
Laatste verslag:
Reisduur:
Reisperiode:

Of schrijf je reisverhalen via de app

Met de Pindat App kun je offline reisverhalen schrijven en foto's toevoegen. Zodra je weer internet hebt kun je jouw verslagen uploaden. Ook via de app plaats je gratis onbeperkt foto's.



Klik op 1 van onderstaande knoppen om de app te installeren.