Zonder nog eens naar de diertjes gaan kijken Duitsland verlaten is een nogo. En zeker omdat de meisjes weten dat je geen entree moet betalen.
We pikken 3 voedermomenten mee: die van de wolven, de otters en de lynxen. (4 eigenlijk, als je die van de wilde katten er ook bij telt.)
Bij de lynxen passeerden we eerder deze ochtend ook al om rustig onder ons de lynx en Bodhi te zien spelen. Die 2 waren alles behalve onder de indruk van mekaar. De lynxen wandelen duidelijke paadjes in hun verblijf, die beestjes moeten zich zooooo vervelen. Ondanks dat Er ondertussen weten dat de mama veel noden heeft on nooit zou overleven in het wild, de 2 jongen zien er zo vitaal uit, hopelijk was dat spelmomentje met Bodhi (en Finn uiteraard) een afleidingske.
Finn kent ondertussen haar lievelingslynx bij naam: 'Max' is haar dikste vriend. Er vloeien dan ook wel wat tranen bij het afscheid nemen.
De beer is nog steeds nergens te bespeuren, daarvoor gaan we nog eens moeten terug gaan.
Vandaag laten de marmotjes zich dan wel goed bewonderen. En ook de bever zit in zijn holletje te genieten van lekkere zodat we hem van nog dichterbij kunnen zien dan gisteren.
Wat een geweldig park zeg. Na nog wat spelen en geiten knuffelen douchen we ons aan de camperplaats (er is alleen geen warm water voor 4, Finn heeft een ijskoude douche genomen, dappere griet), da's ook alweer even geleden.
We hebben uiteraard terug leeggoed en moeten dus nog even naar de winkel. Dat je dat leeggoed niet land-overschrijdend kan binnendoen is echt een nadeel. We hebben geen drank meer en moeten dus straks in Nederland nog eens een stop maken.
Enfin, terug een lange road-trip vandaag. De meiden maken er het beste van met afwisselend een spelletje op de telefoon, een spelletje Uno (waarbij de mams stevig afgedroogd wordt) en luid meezingen.
De vriendjes worden nog steeds gemist, dus worden er van de onesies extra vriendjes gemaakt. 🫣 Vindingrijk zijn ze wel, die vriendjes pakken ook wel heel erg veel extra ruimte in.
's Avonds laat komen we toe BijZee en de meiden vallen moe maar met een gevoel van thuis te zijn in slaap. Er staat een stevig windje, hopelijk niet té veel voor morgen. 🤞🏻🍀🤞🏻(Oh en die regen mag ook uitblijven als het even kan.)
Geschreven door Nature.lovers.on.the.move