Zeeleeuwen, zeehonden en vogels!

Nieuw-Zeeland, Kaikoura

In de ochtend maken we een mooie wandeling langs de punt van dit schiereiland. We lopen via het strand en komen daar een dode zeeleeuw tegen, even een foto voor Maaike. Ik bekijk nog even of ik de vin mee kan nemen, maar zie er van af. Sorry Maaike! Daarna gaan we over de rotsen (oeps, wel voorzichtig Ben) naar de colonne zeeleeuwen. Regelmatig scheren de zeevogels met veel geschreeuw over ons heen. De poep ligt overal rondom, maar we ontvangen gelukkig niets vanuit de lucht.
Als we terug lopen, komen we langs een stelletje met een camper. Ze starten net met hun lunch, bizar, het lijkt wel een sterren restaurant. Op hun bordjes liggen twee kreeften. Achter de camper staat een plaatselijke frituurwagen met verse kreeft.
‘s Avonds maken we een wandeling vanaf de andere kant van de baai. We doen dit tijdens GOLDEN hour, dan is het zonlicht perfect om bij te fotograferen. De wandeling betekent een flinke klim naar boven, maar dat is het uitzicht ook echt prachtig! Als we de foto’s later bekijken, liggen er op de rotsen zeeleeuwen die heerlijk genieten van de zon.

Geschreven door

Al 2 reacties bij dit reisverslag

Vette foto van de dode zeeleeuw!

MarkEnMaaikes.reisblog 2022-11-13 21:43:55

Ik vind de foto van Mieke op de rots, met de blauwe lucht er achter, heel mooi.

Ruud 2022-11-14 08:22:17
 

Over deze reis
Aantal reisverslagen:
GPS afstand deze dag:
GPS afstand totaal:
Aantal foto's:
Laatste verslag:
Reisduur:
Reisperiode:

Of schrijf je reisverhalen via de app

Met de Pindat App kun je offline reisverhalen schrijven en foto's toevoegen. Zodra je weer internet hebt kun je jouw verslagen uploaden. Ook via de app plaats je gratis onbeperkt foto's.



Klik op 1 van onderstaande knoppen om de app te installeren.