Wauw, wat een prachtige dag!!! De winterstop is voorbij en we zijn vandaag weer van start gegaan van Smakt naar Meerlo. . Vanmorgen even zoeken om onze auto neer te zetten, maar Gerda en ik hebben elkaar weer gevonden in Limburg. De dag begint in Smakt, we wandelen door bossen en langs watertjes. Er zijn nog geen blaadjes aan de bomen, maar de vogeltjes fluiten al naar hartelust. De zon schijnt en de temperatuur is 20 graden. Mieke loopt in haar korte broek en t-shirt met korte mouwen, ongelooflijk. Gerda heeft helaas haar afrits broek vergeten aan te trekken en was aan het wandelen met soms klotsende oksels van de warmte.
De wandelroute is afwisselend en rustig. Bij Wanssum moeten we even zoeken ivm werkwerkzaamheden en een nieuwe route van het Pieterpad. Ons gemiddelde blijft ook na de winter zeer constant 4,8 km per uur.
Om 16.30 komen we aan bij onze AirBnB, op een prachtige plek. We hebben een eigen terras en daar genieten we na van het avond zonnetje, op 27 februari. Vorig jaar op deze dag liepen Ben en ik in Boedapest bij een temperatuur van -10 graden en snijdende wind. We gingen toen van koffie, naar lunch, naar thee, steeds snel ergens binnen zitten en dan nu .....genieten van een avond zon. Bijzonder!
Geschreven door Miekes.reizen