sonntag ruhetag

Duitsland, holzminden

Door alle teken even teruggeschrokken van een wandeling in het natuurpark. Morgen eerst even nieuwe anti-teken spulletjes kopen bij de Fressnapf.

Absolute ik-doe-niks dag. Boek weer gelezen, in de zon gezeten, om de hoek apfelstrudel gegeten, die minder lekker was, dan ie eruit ziet.

Om 19 uur kwam de eigenaresse van de camping. Er was over mij geklaagd. Cato ligt voor de camper, niet aan de lijn. Jeetje, ze is nergens heen geweest, maar iemand had t gezien en over mij geklaagd. Ik heb maar weinig ertegen gebracht, gewoon mijn mond gehouden. Ze ligt aan de lijn , normaal gesproken, maar als ik ernaast zit.....alles wat er dan gezegd wordt, is te veel. Door niets te zeggen (gewoon zeggen, okee, zal t niet meer doen) in de kiem gesmoord, maar was wel ff boos inwendig. Duits?

Morgen verder trekken.





Geschreven door

Al 2 reacties bij dit reisverslag

jeetje, als Catootje nu tekeer was gegaan, maar ja, zoals mamma altijd zei ... es gibt solche und solche. Waarschijnlijk iemand die thuis niets te zeggen heeft 🤣 Maar keurige reactie van je!

christine 2024-05-13 19:27:51

Goed gedaan!!!!

ankie 2024-05-14 14:10:53
 

Over deze reis
Aantal reisverslagen:
GPS afstand deze dag:
GPS afstand totaal:
Aantal foto's:
Laatste verslag:
Reisduur:
Reisperiode:

Of schrijf je reisverhalen via de app

Met de Pindat App kun je offline reisverhalen schrijven en foto's toevoegen. Zodra je weer internet hebt kun je jouw verslagen uploaden. Ook via de app plaats je gratis onbeperkt foto's.



Klik op 1 van onderstaande knoppen om de app te installeren.