Weer een reisdag. Onderweg wilde ik tanken! Op de snelweg zag ik een aankondiging van een tankstation. Ik nam de afslag, maar deze was vol en we stonden stil. Wat gebeurde er? De tankwagens, die de stations beladen, blokkeren tijdens het lossen de toegang, Zo ontstaat een gevaarlijke situatie! De vluchtstrook staat vol met wachtende auto's, een paar besluiten door te rijden en komen met lage snelheid de snelweg direct op. Oef, getoeter en boze mensen! Eenmaal gedeblokkeerd, bleken niet alle pompen bevoorraad! Ik had geluk en kon de diesel premium, de dure variant, tanken. Tegenover mij hing er een lint over de pomp, deze was niet bevoorraad! Dit komt bij de supermarkten niet voor, waar ik tot nu toe getankt heb.
Vroeg was ik al op camping Titulipe, van Nederlanders. Het gras stond werkelijk kniehoog en was nat , dus alles wordt nat. Buiten was al geen warm water meer, voor de afwas en binnen is het een puinhoop. Zag er wat liefdeloos uit. Hoezo een oude boiler op t terrein, en kratten met boeken in de regen, Tassen met wasgoed in het sanitairhok? Een veldje met een levensmoede kip, eenden en Maarten, de gans......al bij al zag t er wat troosteloos uit, De eigenaar is heel aardig, maar mijn handen jeuken, als ik dit allemaal zie!
Mooie wandeling gemaakt, waar Cato in een stroompje viel, en er moeilijk uit kwam. Daarna hinkelde ze, vandaag was t gelukkig weer over! Daarna kwam ik één rode roos tegen, in een brandnetelveld. Ik vond t een mooi gezicht! Ook twee zakken tamme kastanjes geraapt, daar ga ik thuis wat moois mee doen!
De stijl van de Bretonse huisjes vind ik verrassend! Het lijkt heel Engels. Je waant je ook in Friesland: alles in twee talen. Het Bretons is verwant aan het Keltisch. Grappig, nooit geweten!
Geschreven door Liesbeth.op.avontuur