Vannacht was t erg: de wind gierde om de camper, schudde, en van alles rammelde buiten. Het was een onrustige nacht: in de ochtend, eigenlijk best vroeg, leek de regen te gaan liggen. Niet de wind, maar ben toch maar met Cato de promenade langs de zee opgelopen. Wat een geweld. Er waren vuilnisbakken omgewaaid en het was nog steeds erg harde wind. De camper beetje opgeruimd, vuilnis weggebracht, en daar zag ik Zara al weer voorbij komen op t elektrische stepje. (die ga ik ook kopen!) De tweede keer zag ze me. Alle deelnemers moesten pas om 14 uur zich melden voor een briefing.
Het weer ging op en af. Ik heb toch maar de wandelschoenen aan gedaan, en ben naar t centrum van Brest gelopen, naar de Kerk Saint-Martin. Het is immers Allerzielen, een mooie dag voor een kaarsje opsteken in de kerk. Op de heenweg zag ik een leuke brasserie, vlak bij de haven. Die heb ik eenmaal terug bezocht. Superlekkere lunch, een plat de jour, helemaal klaar voor een paar euro. Dat doen die Fransen toch echt wel goed! We hebben precies 10 km gelopen, en bij terugkomst barstte weer een enorm onweer los! Dus wel veel geluk met het weer gehad.
De wedstrijd is vandaag stilgelegd vanwege het onvoorspelbare weer. Jammer voor die kinderen, die maar moeten wachten. Zara is haar huiswerk aan het doen, dat vind ik echt knap daar nu ruimte voor te hebben in je hoofd.
De score na 1 dag is Kaj staat 45ste (van de 92 deelnemers) en Zara 26ste (van de 39) Het zegt nog niets, het is de opname van gisteren, de wedstrijden die volgen tellen allen te samen voor t totaal. Ik hoop dat t weer wel wedstrijden mogelijk laat zijn!
Geschreven door Liesbeth.op.avontuur