We blijven nog een dagje hier

Griekenland, Δημοτική Ενότητα Ξυνιάδος

Het is hier prima uit te houden. Vooral Theo en Sophia zijn verzot op thermale bronnen. In Hongarije gaan ze daar ook vaak naar toe.
Ik ga er nog een keer in, maar na een kwartier vind ik het wel genoeg. Met zeep en een nat washandje spoel ik de zwavelgeur van me af. Ik ga een stukje wandelen, en neem twee zakjes huisvuil mee. Iets verder langs de weg, aan de overzijde, is een standbeeld ter nagedachtenis aan de Slag bij Thermopylae, lang geleden. Van het beeld maakte ik bijgaande foto.
Op de terugweg kwam ik nog langs de ruïne van een gebouw. Wat het ooit was… geen idee.
Toen het in het riviertje wat rustiger was, en de zon ging wat zakken, heb ik bijna 20 minuten met mijn drone gevlogen, en heb ik wat video-opnames en foto’s gemaakt.
Met Theo heb ik naar de Formulie 1 race van Monaco gekeken. Door een crash van Peresh konden we veertig minuten overslaan.
We hebben in de camper gegeten, en ‘s avonds hebben we weer een poos buiten gezeten. Het was een heldere nacht, en we konden veel sterren zien.
Morgen gaan we weer een stukje naar het noorden.

Geschreven door

Al 2 reacties bij dit reisverslag

Slow travel noemen ze dat. Heerlijk!

Chris en Peter 2024-05-27 23:13:59

Helle mooie fotos jan geniet nog maar met ze vieren veel groetjes

Gerda 2024-05-28 09:27:17
 

Over deze reis
Aantal reisverslagen:
GPS afstand deze dag:
GPS afstand totaal:
Aantal foto's:
Laatste verslag:
Reisduur:
Reisperiode:

Of schrijf je reisverhalen via de app

Met de Pindat App kun je offline reisverhalen schrijven en foto's toevoegen. Zodra je weer internet hebt kun je jouw verslagen uploaden. Ook via de app plaats je gratis onbeperkt foto's.



Klik op 1 van onderstaande knoppen om de app te installeren.