Dag 8: Duitsland weer in.

Duitsland, Müllheim im Markgräflerland

Lekker lang geslapen weer. Ik hoorde onze Engelse buren al vroeg vertrekken. Wij bleven nog even liggen, ondanks dat de zon al lekker scheen. Op een gegeven moment zijn we er toch maar uit gegaan. Eerst maar even naar de Battery Monitor kijken. Die stond nog op 90%, prima dus! Op de NKC App een camperplaats in Duitsland gezocht, in de buurt van Mülheim. Dat werd 11645, een plekje bij een kleine oude begraafplaats. Rust gegarandeerd. Hoewel, met Halloween weet je het maar nooit! Beide plekjes waren bezet, maar na een uurtje ging de VW bus met hefdak weg, dus gelijk maar die plek ingenomen.
De zon schijnt nog op de wijnhellingen. Even een paar foto’s maken. De andere foto’s zijn van onderweg.
Toen we stonden was het nog zulk lekker weer, dat we een stukje gingen wandelen, het dorpje in. We kwamen langs een hotel cq. Italiaans restaurant. Er was een terras, wat nog in de zon lag, maar waar niemand zat. Binnen wijn en bier besteld, en we hebben dit lekker op het terras opgedronken. Op de menukaart aan de gevel stonden de gerechten, die te bestellen waren. Nellie had eigenlijk soep gemaakt voor vanavond, maar een pizza gaat er bij ons ook wel in. En we hebben deze hele reis nog niet ‘buiten de deur’ gegeten, dus vooruit maar!
De pizza’s smaakten heerlijk, en de Eiskaffee daarna ook. In het donker liepen we terug naar de camper, waar we een SF film hebben gekeken, en daarna heb ik de sprintrace nog gekeken. Welterusten.

Geschreven door

Al 3 reacties bij dit reisverslag

Mooie plaatjes. Heerlijk genieten.

Theo 2023-10-22 18:18:32

Oeps! Ik was helemaal de foto’s van deze dag te plaatsen! Hier zijn ze alsnog!

jan.en.nellie.zijn.onderweg 2023-10-22 19:04:16

Alles mooi en lekker! Genieten!

Chris en Peter 2023-10-22 22:48:44
 

Over deze reis
Aantal reisverslagen:
GPS afstand deze dag:
GPS afstand totaal:
Aantal foto's:
Laatste verslag:
Reisduur:
Reisperiode:

Of schrijf je reisverhalen via de app

Met de Pindat App kun je offline reisverhalen schrijven en foto's toevoegen. Zodra je weer internet hebt kun je jouw verslagen uploaden. Ook via de app plaats je gratis onbeperkt foto's.



Klik op 1 van onderstaande knoppen om de app te installeren.