Het voordeel van een plekje als dit is de rust. Je zit een paar kilometer van de bewoonde wereld. De enige die vroeg aankwam was iemand die onderhoud ging plegen aan zijn vissersbootje, die op bokken op de wal stond.
Er kwam nog een bestelbusje, en de chauffeur liep naar de Franse camper achter ons. Ik kleedde me snel aan en liep naar hem toe. Misschien was het een bakkertje! Maar het bleek een imker te zijn, die zijn honing trachtte te slijten. Helaas, geen klandizie van ons.
Na de koffie en het ontbijt gingen we weer op pad, via een mooie weg langs de kust.
We spraken af bij het haventje van Nauplion. Theo en Sophia gingen achter een fles CampingGaz aan. Die vonden ze, en nog veel goedkoper dan in Nederland. Ze voegden zicht bij ons, en daarna gingen we het stadje in. Veel drukke winkelstraatjes, met veel souvenierwinkeltjes. Er werden busladingen vol brugpiepers op de stad losgelaten. Die waren hier in verband met een kennismakings week van hun school. Op een terras bij de zaak ‘Trendy’ namen we alle vier de omelet ‘Trendy’, met koffie dan wel vers sinaasappel sap. Er kwam uit het westen veel bewolking aanzetten, je kon bijna de bergen niet meer zien. En toen begon het hard te regenen.
Toen het minder hard ging regenen gingen we terug naar de campers en reden verder. T&S gingen nog even naar Lidl. Wij niet.
We vonden de CP ‘Kalimera’ zonder problemen. Een keurige plek voor 10 campers, douches, WC, wasmachine en goede wifi. Gerund door een ouder Duits echtpaar. Er stonden al drie andere Nederlanders. Even later kwamen T&S ook. Er is een soort prieel voor algemeen gebruik, met een eettafel en stoelen, en een tuinmeubel set met salontafel. Een info bord met wat er in het dorpje en in de buurt te zien is. Je kan hier prima fietsen. We drinken daar één van de flessen witte wijn op, die we pas bij een wijnboer gekocht hebben. Daarna eten we courgettesoup, van de courgettes die Nellie gratis gekregen heeft. Ik maak dit verslag, en zo meteen gaan we weer naar het ‘Praathuis’. Morgen wassen en fietsen. Er is een amphitheater in de buurt.
Geschreven door Jan.en.nellie.zijn.onderweg