Van Fano naar Torino di Sangro

Italië, Torino di Sangro

Vandaag een flink stuk opgeschoten richting Bari. We vertrokken mooi op tijd, na eerst het zwarte en grijze water geloosd te hebben. Daarna nog even naar een winkel gereden. Theo had brood en bananen nodig. Nellie was op zoek naar Cranberry sap, maar dat hadden ze helaas niet. We zaten snel op de A14. Rond 12 uur keek ik uit naar een tankstation, om in de camper iets te eten. Ik volgde de pijlen naar de parkeerplaats, maar die leidden me weer van de parkeerplaats of. En terugrijden kon niet. Volgende dan maar. 35 km. verder. Deze keer ging het wel goed. Even de benen gestrekt en wat gegeten. Verder langs de A14, en toen naar een dorpje aan de kust, Torina di Sangra. Nauwelijks een Camperplaats te noemen, een met kiezels verhard veldje zonder verzoeningen, maar wel met een geweldig uitzicht op de zee.

https://www.campercontact.com/nl/italie/abruzzen/borgata-marina-cosenza/97497/parking-borgata-marina

Er kwam nog een Nederlander, die vroeg of wij hier bleven staan. Zo ja, dan bleef hij ook.
Met Nellie en Sophia een wandeling gemaakt. Toen gegeten. Nellie had een lekkere salade gemaakt met de restjes kip van een paar dagen terug. Na de koffie Theo en Sophia weer uitgenodigd en gezellig gekletst over van alles en nog wat. Rond 2200 gingen ze weg en hebben wij nog naar Beau gekeken. Heerlijk geslapen met de zee op de achtergrond.

Geschreven door

Al 4 reacties bij dit reisverslag

Hallo lieve Griekenlandreizigers. Jullie gaan straks de oversteek wagen en ik zou jullie nog een tip willen meegeven. Jullie komen straks aan in Griekenland aan de westkust, Epirus. Wij hebben heel mooie herinneringen aan dit gebied en met name aan het dorpje AMOUDIA. Het ligt aan de kust onder Praga en boven Prevezas Prachtig strand en mooi gebied. Je komt daar misschien ELSA tegen. Ze rijdt ook vanuit Nederland en verblijft met haar Hyundai ieder jaar in dit gebied en je kunt haar tegenkomen met haar campertje en hond in Amoudia of bij de Acheron rivier. Echt een gedeelte van Griekenland om er een kijkje te nemen of bij het strand te staan. Het zou heel jammer zijn om dit stukje over te slaan. In AMOUDIA heb je een restaurantje Kostas. De eigenaar gaat ‘s morgens met zijn bootje de zee op om vis te vangen die je dan in de avond kunt eten. Lieve mensen, heerlijk eten en goedkoop. Veel plezier met de overtocht en succes. Horen graag van jullie.

Diny Schuurmans Toverberg 2024-04-20 14:03:42

Toch leuke plek weeral, als het maar rustig is èn gratis 🤣👍👍

Chris en Peter 2024-04-20 14:06:27

Hallo Diny, goede tip, dank je wel!

de Bloois Jan 2024-04-20 14:43:56

In Amoudia is deze camperplaats: https://www.campercontact.com/nl/griekenland/preveza/ammoudia/59599/parking

de Bloois Jan 2024-04-20 14:46:16
 

Over deze reis
Aantal reisverslagen:
GPS afstand deze dag:
GPS afstand totaal:
Aantal foto's:
Laatste verslag:
Reisduur:
Reisperiode:

Of schrijf je reisverhalen via de app

Met de Pindat App kun je offline reisverhalen schrijven en foto's toevoegen. Zodra je weer internet hebt kun je jouw verslagen uploaden. Ook via de app plaats je gratis onbeperkt foto's.



Klik op 1 van onderstaande knoppen om de app te installeren.