Of we nu zo moe waren van de wandeling, of omdat we lang naar een leuke Franse Netflixserie hebben zitten kijken (we gingen pas om 2 uur naar bed), we werden pas om half elf wakker. En dit werd eigenlijk veroorzaakt door iemand met een lawaaimachine, die aan het maaien was op het sportveld naast de camperplaats.
Vandaag staat er een mooie rit op het programma, van Waldkirch naar Sasbackwalden, een wijndorpje in het Zwarte Woud, ter hoogte van Strassbourg/Kehl. Volgens onze Garmin een rit van 1 uur en 40 minuten. Halverwege wilde we ergen stoppen om te lunchen, maar er waren geen voorzieningen onderweg. Pas 20 minuten voor het eindpunt kwamen we bij een Edeka, dus daar maar even geparkeerd en wat gegeten. Na het eten de winkel even in. We komen eigenlijk nooit bij een Edeka. Er was keuze genoeg, en best wel veel ‘culinaire’ producten, maar veel duurder dan Lidl of Aldi.
Na ongeveer 20 minuten kwamen op de grote camperplaats achter een Winzer Verein, een wijnboer dus. Hier zouden we John en Grace ontmoeten. Ik kocht een P-ticket voor 1 dag. Dit kostte €10, plust 2x €2,20 toeristen belasting.
Een half uurtje later kwamen John en Grace ook. Met John naar de VVV gelopen om gratis buskaartjes te regelen voor het openbaar vervoer. Morgen gaan we namelijk met de bus naar Achern. In hun camper een paar glaasjes wijn gedronken. Daarna gegeten in de camper. John en Grace hebben voor morgen gereserveerd in een restaurantje is Sasbackwalden.
De WiFi hier is uitstekend. We gaan nu naar de Meilandjes kijken.
Geschreven door Jan.en.nellie.zijn.onderweg