Hue

Vietnam, Hue

Na Hoi An gaan we naar Hue. Ook deze rit was weer een drama. Moeder natuur moet ons niet hebben blijkbaar want de hele dag heeft het geregend. Caveman was een dag eerder vertrokken en heeft de hele dag geen druppel gehad. Tom, ik en nog een Brit die we ontmoet hebben (Harry) gaan de dag daarna. Tevens reedt een groepje Belgen en Nederlanders mee die ik ontmoet heb. De rit naar Hue zou 1 van de mooiste moeten zijn geweest. De rit gaat namelijk langs de bekende Hai Van Pass. Dit stukje weg is wereldberoemd geworden door Top Gear. Helaas regende het dus de hele dag en vonden wij er geen klap aan. Het was wel erg mooi maar veel te mistig, veel te nat en veel te koud dus we zijn zo gauw mogelijk door gereden. Zonde!!

In Hue gaan we weer stappen. De afgelopen dagen ben ik trouwens bijna elke dag wel uit geweest. Van de afgelopen 7 dagen hebben we zeker 4 gedronken en 1 van de nachten dat ik niet dronk sliep ik maar 4 uur in de trein. Ik begon dus wel een beetje op te raken.

Op de dag na het stappen gaan we naar een verlaten waterpark. Dit is een waterpark waar ze ooit een keer aan begonnen zijn maar nooit hebben afgemaakt. Ik ga met de Tom, Harry, Roman en 2 Nederlandse meisjes die we hier hebben leren kennen. Het waterpark was echt gaaf om te zien. Er waren verlaten zwembaden, glijbanen, een soort stadion en een grote draak waar je in kom klimmen. Dit alles lag om een meer heen, tussen de bossen. Op het internet hadden we gelezen dat je ook daadwerkelijk op het dak van de draak kan klimmen. Je kon sowieso met de trappen naar boven maar in die kamer zat in het plafond een gat. Daar zijn Harry en ik ingeklommen, toen moesten we over een muurtje van 1,70m hoog heen (plafond van die kamer was 2,00m hoog) en achter dat muurtje lag een plas water, enkeldiep. Daar moesten we dus overheen springen om op een balk te komen. En vanuit daar moesten we onszelf weer een in gat in het plafond naar boven klimmen. Het kostte dus aardig wat energie maar toen stonden we wel op het dak van de draak, echt gaaf.

Na Hue gaat Caveman met de trein naar Hanoi en gaan Harry, Tom en ik met de motor naar Phong na.

Geschreven door

Al 1 reacties bij dit reisverslag

Haha. Indrukwekkend, zei ik op Facebook. Had dit verslag nog niet gelezen. De draak staat dus in het niet afgemaakte waterparadijs. Het indrukwekkende is dat jullie op het dak van de draak wisten te komen 😃

Ali 2016-12-16 17:02:35
 

Over deze reis
Aantal reisverslagen:
GPS afstand deze dag:
GPS afstand totaal:
Aantal foto's:
Laatste verslag:
Reisduur:
Reisperiode:

Of schrijf je reisverhalen via de app

Met de Pindat App kun je offline reisverhalen schrijven en foto's toevoegen. Zodra je weer internet hebt kun je jouw verslagen uploaden. Ook via de app plaats je gratis onbeperkt foto's.



Klik op 1 van onderstaande knoppen om de app te installeren.