De Leventina in

Zwitserland, Andermatt

Andermatt - Claro
Verplaatsdag

Vandaag zwaaien we Monica uit. En zelf gaan we per auto met klapkar verder naar het zuiden. Bij Claro, vlak voor Bellinzona vinden we een mooie plek. Een campeggio - Al Censo - met veel groen, een zwembad, palmbomen en een mooie groene omgeving. Er liggen flinke beboste graniettoppen in dit dal van de Ticino, net over de Gotthardpass.

We maken nieuwe plannen om het dal van de Leventina te doorkruisen. Een bekend dal voor vele Italie reizigers. De afstandsroute te voet kent een hoge en een basso variant. De afstanden zijn behoorlijk, dus we kiezen voor de lage variant.
We hopen hier nog veel oude Saum (handels) wegen te treffen.

Marleen kookt een lekkere curry in de buitenkeuken.

Geschreven door

Geen reacties bij dit reisverslag

 

Over deze reis
Aantal reisverslagen:
GPS afstand deze dag:
GPS afstand totaal:
Aantal foto's:
Laatste verslag:
Reisduur:
Reisperiode:

Of schrijf je reisverhalen via de app

Met de Pindat App kun je offline reisverhalen schrijven en foto's toevoegen. Zodra je weer internet hebt kun je jouw verslagen uploaden. Ook via de app plaats je gratis onbeperkt foto's.



Klik op 1 van onderstaande knoppen om de app te installeren.