Geschreven door Basbeweegt
Al met al klinkt het wel gezellig al die verschillende "gezichten". Mooie foto's weer, ook met die blauwe luchten. Je bent goed bezig. Doe zo voort!
Marc 2021-10-11 18:49:41
Ben even internet opgegaan, Viloria lijkt me inderdaad een fascinerend plaatsje met huizen zo goed als in tact vanaf 1019 ( misschien op de terugweg beter kijken 🤣😜 ). Het lijkt erop dat het je aan het bevallen is, grappig al die “oude bekenden”,die je steeds weer tegen komt, geeft wel iets vertrouwds en bemoedigends, als zij het kunnen, kan jij het zeker, grappig dat de pelgrims uit Ikeabekers drinken, het is zoiets als Cola overal ter wereld, nou, misschien straks lekker slapen in een Ikea-stapel bed, met hopelijk voldoende schroefjes, Terusten, Min
Minneke 2021-10-11 23:01:00
Bonen met vis. Respect, eiwit/energie boose. Ga je merken bij het lopen. Betalen wat het je waard is, gouden systeem, verdient Nederlandse navolging. Speeltuin zonder kinderen, wat een rust. Kinderen zonder speeltuin; zielig. Helder, koud weer loopt waarschijnlijk heel prettig. Nog een maand lopen, zit je.op schema. Kan mij indenken dat er nu af en toe gedachten komen;en dan is het afgelopen. Blijf volop genieten, een mooie loop week gewenst. Tot Pindat.
Dick 2021-10-12 11:05:17
Mooie foto’s weer. Het lijkt erop dat jouw lichaam eraan gewend is geraakt om af te zien. Niet meteen gaan overdrijven natuurlijk. Ik hoop niet dat het kouder gaat worden… als je eventueel langs een buitensportwinkel loopt, koop dan een lichtgewicht trui… lekker voor ‘Snachts maar ook overdag. Morgen weer veel plezier
Wilma 2021-10-12 12:08:33