Van Ainay le chateau naar Bouzais

Frankrijk, Bouzais

Beste ontbijt tot nu toe in Asnay le Chateau. Alles vers en lekker.
Met zijn drieën op weg via de de bakker en de kerk en lopen.
Telkens als we andere wandelaars of fietsers tegenkomen zijn het Nederlanders . De keer twee fietsende dames die ook op weg waren naar Santiago. Door de weilanden langs t kanaal. Daar heerlijk gelegen op mijn slaapmat. T laatste stuk over een weg die ik me niet kan herinneren.
Ten slotte kwamen we aan in Bouzais. De hospitalero (vrijwilliger) zat al voor het huis met de buurman. Spullen binnen gezet enz. Praten, praten, praten.
Toen kwam de buurman om ons de kerk uit de ELFDE EEUW te laten zien. Heel bijzonder was t beeld van de heilige Saint roche (ook pelgrim) met zijn hond, ontroerend (zoek t op).
Daarna naar de moestuin. Daarna zijn huis, met uitzicht op de ( ieniemienie) brug, zoals hij herhaaldelijk zei en tot slot naar zijn schuur met zijn indrukwekkende miniatuurspoorbaan.
En eindelijk aan tafel. Was ook weer heerlijk ( van dezelfde associatie als de dag ervoor). Wat gedronken en compleet sufgeluld. Daar moet ik iets tegen bedenken.
Natuurlijk ook weer wat betaald en een stempel op de stempelkaart gekregen, 23 km gelopen.
Toen naar T kleine slaapkamertje
Van 3 bij 5.25 met twee stapelbedden en een gewoon bed en slapen maar ( alle beneden slaapplaatsen bezet)

Geschreven door

Al 3 reacties bij dit reisverslag

En dat was dus weer een mooie dag! Tja, sufgeluld... Je hebt in ieder geval nog tijd genoeg om daar iets voor te verzinnen...

Marc 2021-08-21 19:56:39

Bas, ik denk dat dit een dag naar jouw wens was. Zoals jij je het voorstelde voor je vertrok. Mooi weer, mooie omgeving en na afloop lekker eten met een glaasje wijn. Zo houd je het wel vol! Ik vroeg me nog af: gaan jullie in het vervolg met z'n drieën lopen?

Frans 2021-08-21 20:58:12

Sufgeluld? Ga maar eens koffie drinken bij mijn moeder… Je kunt misschien je talenknobbel verbergen. Maar weer een mooie dag in je zak, morgen weer veel plezier, liefs

Wilma 2021-08-22 12:44:05
 

Over deze reis
Aantal reisverslagen:
GPS afstand deze dag:
GPS afstand totaal:
Aantal foto's:
Laatste verslag:
Reisduur:
Reisperiode:

Of schrijf je reisverhalen via de app

Met de Pindat App kun je offline reisverhalen schrijven en foto's toevoegen. Zodra je weer internet hebt kun je jouw verslagen uploaden. Ook via de app plaats je gratis onbeperkt foto's.



Klik op 1 van onderstaande knoppen om de app te installeren.