Ballonvaart

Spanje, Pineda de Mar

Nog niet jarig 🎈 maar toch al een verjaardagscadeau! Ruud heeft een ballonvaart geregeld.
We moeten vroeg uit de veren want om 6.45 uur worden we verwacht. We hebben ons goed aangekleed want het is weer een heldere, maar frisse ochtend.
De ballonnen worden klaar gemaakt en om half 8 kunnen we in de mand klauteren en steigen we even later rustig op.
We vliegen over het prachtige vulkaan landschap van de Garrotxa. In de verte zien we de besneeuwde bergtoppen van de Pyreneeën 🏔️ en de middellandse zee. 🌊
We vliegen over dorpjes waar we de afgelopen dagen zijn geweest en die we nu vanuit de lucht kunnen bekijken. Van heel hoog in de lucht tot vlak over de boomtoppen, zo laag dat een hond begint te blaffen.
Leuk om te zien hoe de piloot kan spelen met luchtstromen en verschillen in hoogtes.

Na een vlucht van anderhalf uur en een knappe landing, helpen we bij het efficiënt weer opruimen van ballon en mand. Eenmaal terug bij het startpunt sluiten we af met een Catalaanse brunch. Met toast, vleeswaren, worstje en bonen. Alles uit de regio.

Geschreven door

Al 3 reacties bij dit reisverslag

WAT EEN GEWELDIG CADEAU!!!

Karool 2025-04-21 21:38:24

Wat een pracht kado !!!

Marijke. 2025-04-21 23:08:36

Leuk om alles vanaf grote hoogte te zien! Mooie tocht, geen angst? Wat een goed cadeau van Ruud, IN Spanje vieren jullie ook je trouwdag…geniet van al het moois, wel byzonder neem het er nog even van…..

P en A 2025-04-22 11:40:10
 

Over deze reis
Aantal reisverslagen:
GPS afstand deze dag:
GPS afstand totaal:
Aantal foto's:
Laatste verslag:
Reisduur:
Reisperiode:

Of schrijf je reisverhalen via de app

Met de Pindat App kun je offline reisverhalen schrijven en foto's toevoegen. Zodra je weer internet hebt kun je jouw verslagen uploaden. Ook via de app plaats je gratis onbeperkt foto's.



Klik op 1 van onderstaande knoppen om de app te installeren.