Stockholm

Zweden, Stockholm

Vanmorgen eerst nog lekker in de zon gezeten. Daarna op weg naar Stockholm. Via mail hebben we al een reservering gemaakt voor een camping. We hebben geen haast en stoppen onderweg ook nog op een mooi plekje aaneen meer. Rond 14.30 komen we aan. We krijgen een plekje, maar na even rond gelopen te hebben, vragen wie om te verkassen naar een mooier, zonniger en rustiger plekje. Er is namelijk nog ruimte genoeg. Ook deze camping ligt weer vlakbij het water. Er is een mooi strandje. Morgen met de fiets naar Stockholm is het plan. Dat is 10 km. Er is ook de mogelijkheid van de metro, daar mag je met de vouwfiets ook in.

Geschreven door

Al 2 reacties bij dit reisverslag

Veel plezier morgen! Tja, Ruud, die heup word5 toch echt wel iets om rekening mee te houden, wat een pech!

Mieke 2021-07-25 22:18:39

Zelf weer thuis net op de laptop alle foto's en verslagen even doorgelezen. Wat een super vakantie en hoe geweldig met het aanhoudend mooie weer!! Ik blijf jullie met plezier volgen en ik wens jullie nog een prachtig vervolg!! Liefs uit Amstelveen!

Truus 2021-07-26 12:35:34
 

Over deze reis
Aantal reisverslagen:
GPS afstand deze dag:
GPS afstand totaal:
Aantal foto's:
Laatste verslag:
Reisduur:
Reisperiode:

Of schrijf je reisverhalen via de app

Met de Pindat App kun je offline reisverhalen schrijven en foto's toevoegen. Zodra je weer internet hebt kun je jouw verslagen uploaden. Ook via de app plaats je gratis onbeperkt foto's.



Klik op 1 van onderstaande knoppen om de app te installeren.