Wandelen in Tividen National park.

Zweden, Örebro County

Het zomerhuisje staat vlakbij het Tividen National park. Hier zijn verschillende wandelingen mogelijk en wij gaan vroeg op pad voor een wandeling. Voordeel: er is nog ruim parkeergelegenheid en het is rustig en nog niet te warm. Ook vandaag is het weer een prachtige dag. We krijgen het advies om de wandeling tegen de klok in te lopen, zodat je het zwaarste klim stuk eerst doet. Dat bleek een goede tip. De wandeling was iets meer dan 6 km, maar duurt vanwege het klimmen, toch zo’n 3 uur. Voor ons een mooie afstand en inspanning. (ik voelde helaas mijn heup weer na het klimmen). We liepen langs twee trollenkerken (grote rotsen) en twee meren. Erg mooi!
‘s Middags verder, op weg naar Stockholm. Onderweg zoeken we een camping. Deze is wel gelegen aan een meer, maar wel minder leuk dan we gewend zijn. Drukker vooral.

Geschreven door

Al 1 reacties bij dit reisverslag

Een zware maar een mooie tocht P en A

Peter 2021-07-25 22:46:10
 

Over deze reis
Aantal reisverslagen:
GPS afstand deze dag:
GPS afstand totaal:
Aantal foto's:
Laatste verslag:
Reisduur:
Reisperiode:

Of schrijf je reisverhalen via de app

Met de Pindat App kun je offline reisverhalen schrijven en foto's toevoegen. Zodra je weer internet hebt kun je jouw verslagen uploaden. Ook via de app plaats je gratis onbeperkt foto's.



Klik op 1 van onderstaande knoppen om de app te installeren.