Niks doen

Duitsland, Aschhauserfeld

We hebben besloten nog twee dagen op deze camping te blijven. We hebben een lekker plekje en de zon schijnt!
We zijn begonnen met 10 graden in Kampen en nu 25 graden. De korte broek komt uit de kast en de winterjassen liggen in de weg.

We rommelen wat rond de camper, lezen een boek en gaan op ons fietsje boodschappen doen in het dorp (met helmen op). Daarbij komen we langs het ‘heimat museum’. Hier staat een meiboom waaronder gedanst wordt in klederdracht. De hele nacht wordt de meiboom ‘bewaakt’. Je kan je vrijwillig hiervoor opgeven en dat is inclusief drank! (Ruud denkt er nog over na😉)

Het enige verwarrende van vandaag is dat we aan het Zwischenahn MEER staan. Wij altijd maar denken dat de zee een meer is en een meer de see…we weten het niet meer. 🧐🤪🌊

Geschreven door

Al 4 reacties bij dit reisverslag

Noem het maar niks! Fietsen, dansen om de meiboom… lezen en borrelen… Ik hoop dat het wat was, die Havelter Bubs. Ik behoor tot de vaste druivenplukkerscrew daar. In ieder geval ziet het er bij jullie uit als vakantie. Am See, of am Meer… wat maakt het uit. Water is water, toch???

Karool 2024-04-30 22:20:04

Wat is het toch lekker dat de winterjassen in de weg liggen :-)

Johan 2024-05-01 09:26:46

De bubbels waren heerlijk, Karola. 🙏🏻 We hebben ervan genoten.

ruudenmarieke.op.pad 2024-05-01 23:25:04

Ook niets doen is vakantie! Hier ook mooi weer, hebben zelfs buiten gegeten.Fijn dat jullie de omgeving beleven….er valt veel te zien….

P en A 2024-05-02 09:33:41
 

Over deze reis
Aantal reisverslagen:
GPS afstand deze dag:
GPS afstand totaal:
Aantal foto's:
Laatste verslag:
Reisduur:
Reisperiode:

Of schrijf je reisverhalen via de app

Met de Pindat App kun je offline reisverhalen schrijven en foto's toevoegen. Zodra je weer internet hebt kun je jouw verslagen uploaden. Ook via de app plaats je gratis onbeperkt foto's.



Klik op 1 van onderstaande knoppen om de app te installeren.