Gerona

Spanje, Gerona

Na een flinke rit komen we rond 17 uur aan in Gerona. We vinden een Camperplaats midden in de stad. Erg lelijk maar wel handig. We lopen de levendige stad in.
De oude binnenstad heeft allemaal kleine straatjes met trappen en pleintjes en terrasjes. We dwalen rond en proberen een terrasje te vinden waar we een paar jaar gelden lekkere tapas hebben gegeten. Niet gelukt, maar wel een ander prima plekje gevonden in de buurt van de universiteit. Ik neem een sangria. Het is flinke mix van allerlei ingrediënten (zie foto) en aangezien ik niet veel alcohol drink, komt hij flink aan (Ruud helpt mij gelukkig met opdrinken. Lief hè 😉)
Ook lopen we nog een stuk over de stadsmuur met een heel mooi uitzicht over de stad. Ondertussen is het donker en het wordt steeds drukker in de stad. Alle terrasjes zitten vol met mensen. Heel gezellig.
Op de terugweg kopen we Xuixo, een speciale lekkernij uit Gerona (een soort gevulde berliner bol) en drinken een kop thee/koffie in de camper.

Geschreven door

Al 3 reacties bij dit reisverslag

Ha vakantiegangers, ga morgen zeker even langs Figueras, Rosas en Cadaquez. De dorpen waar Salvador Dali veel van zijn kunstwerken maakte. Erg pittiresk!

Karool 2025-04-14 22:18:25

Prettyresk… pittOresk!

Karool 2025-04-14 22:19:54

Ziet er weer mooi uit. Benieuwd waar jullie belanden😀. Lees er graag over want ons plan is ook om Noord Spanje aan te doen.

Johan 2025-04-15 19:52:58
 

Over deze reis
Aantal reisverslagen:
GPS afstand deze dag:
GPS afstand totaal:
Aantal foto's:
Laatste verslag:
Reisduur:
Reisperiode:

Of schrijf je reisverhalen via de app

Met de Pindat App kun je offline reisverhalen schrijven en foto's toevoegen. Zodra je weer internet hebt kun je jouw verslagen uploaden. Ook via de app plaats je gratis onbeperkt foto's.



Klik op 1 van onderstaande knoppen om de app te installeren.