El Golfo

Spanje, Tías

Maandag 3-2-2025
Het is helaas alweer aan onze laatste vakantiedag hier op Lanzarote. We gaan nog wat toeren naar plekken waar we niet eerder zijn geweest.
We reden door het nationaal park en kwamen langs leuke plaatsjes waaronder Yaiza en gingen door naar het vissersdorpje el Golfo.
Dit dorpje heeft een zwart zandstrand dat een groen meer omvat ( lagune Verde) Heel bijzonder om te zien, eerst het azuurblauwe zeewater dan zwart zand dan groen water met op de achtergrond de roestbruine rotsen. Waarom dit meer er is, is een heel geologisch verhaal, de groene kleur komt door de algen die in het water groeien.
Ook hier stond er flink wat wind waardoor het prachtig was om de hoge golven te pletter zien slaan tegen de rotsen of gewoon nog op zee. Een adembenemend gezicht waar we maar niet genoeg van kregen. Op een leuk terrasje hadden we een mooi uitzicht op dit natuur geweld.
Even regende het, maar hier betekent dat hooguit 2 à 3 minuten wat spatjes waar je niet echt nat van wordt.
Verderop kwamen we bij Playa de Montaña Bermeja terecht, een zwart zandstrand met weer een groen / blauw meertje achter de rotsen die in zee lagen.
In de baai hebben we tussen de rotsen gezeten en genoten van wederom het geweldige natuurspektakel.
We reden rond en kwamen verschillende mooie plekken en dorpjes tegen evenals weer andere wijnbouwgebieden.
Omdat we morgenochtend de auto moeten inleveren wilden we hem eerst gaan aftanken. Bij het tankstation werden we nog bediend! 15 liter benzine voor €18,-
Met lichte weemoed namen we afscheid van ons fijne appartementencomplex " Hyde Park Lane" welke we iedereen kunnen aanbevelen ( Dagelijks werden de handdoeken verwisseld en regelmatig bed verschoond / opgemaakt en gedweild). Er zat een ontbijtbuffet bijgesloten wat teveel was om op te noemen. Kortom een superaccomodatie.
Alles in orde gemaakt voor ons vertrek morgenochtend. We kijken terug op een fantastische vakantie, maar .... gaan ook weer graag terug naar huis, alleen niet voor het weer!

Geschreven door

Al 7 reacties bij dit reisverslag

Een fijne terugreis gewenst! 😘

Gaby 2025-02-03 22:11:13

Wat vliegt de tijd toch! Goede reis terug en tot horens ! Xxx

Yvonne 2025-02-04 01:48:43

Het zit er helaas weer op voor jullie,dank voor het delen van jullie belevenissen,ik heb genoten! Veilige terugreis!😘

Paula 2025-02-04 06:14:38

Goede reis en gezond weer terug naar het heerlijke Oers!

Huub en Marijke 2025-02-04 08:36:15

Jullie kunnen terugkijken op een prachtige reis. Nu gaan nagenieten ! Goede reis en wel thuis !

Sjan Stoffele 2025-02-04 08:51:10

Hele goede terugreis! Jullie kunnen terug kijken op een prachtige tijd op 4 totaal verschillende Canarische eilanden.

Annelies 2025-02-04 11:10:31

Welkom thuis! De hele vakantie heb ik meegelezen en meegekeken met de foto's van inderdaad vier verschillende eilanden. Het zag eruit als een mooie reis met veel mooie herinneringen. Hier is de winter bijna ten einde :-)

Bert Bouwmeester 2025-02-04 11:48:45
 

Over deze reis
Aantal reisverslagen:
GPS afstand deze dag:
GPS afstand totaal:
Aantal foto's:
Laatste verslag:
Reisduur:
Reisperiode:

Of schrijf je reisverhalen via de app

Met de Pindat App kun je offline reisverhalen schrijven en foto's toevoegen. Zodra je weer internet hebt kun je jouw verslagen uploaden. Ook via de app plaats je gratis onbeperkt foto's.



Klik op 1 van onderstaande knoppen om de app te installeren.