Gandia met Joep

Spanje, Gandia

Als we woensdag opstaan zijn Floortje, Eddy en de kids al op de airport. Joep blijft nog tot zondag.
Aangezien we om 10 uur de sleutel van het huis moet inleveren gaan we aan de slag om alle spullen van het huis naar de camper te brengen. Als alles is afgesloten breng ik met Joep de sleutel terug en daarna gaan we met zijn drieën een koffietje doen bij een barretje. “Een koffietje doen” is het motto van Joep deze dagen 💕
Daarna gaan we naar een camping bij Gandia. Een prima plek voor onze doeleinden; relaxen, strand, koffie en fietsen. En dat is precies wat we 4 dagen doen. Gandia heeft een prachtige lange boulevard en een heerlijk breed zandstrand. Joep is van de vroege en is al aan de wandel op de boulevard en richting een koffietje doen voordat wij opstaan. Daarna lunchen we samen en in de middag een paar uurtjes genieten op het strand. ‘s avonds maken we samen eten en daarna thee en chocola 😋. Hele leuke, relaxte dagen. En voor we het weten zijn ze voorbij en wij weer met zijn tweeën. We blijven nog een dag om van het strand en het heerlijke weer te genieten.

Geschreven door

Al 3 reacties bij dit reisverslag

Jullie blijven relaxen en koffietjes doen maar zeer zeker ook biertjes doen!! Neem het er maar van.

Marli en Co 2024-05-06 21:32:20

Heerlijk genieten van het Spaanse leven!! Super lekker weer, dan mag een biertje en ook een wijntje zeker. Quality time.

Ria en michel 2024-05-07 11:05:59

Camping La Naranja ( sinaasappel) Al sinds mensenheugenis een heerlijke vrucht. Zo te zien hebben jullie van deze volgens de site famievriendelijke camping optimaal vruchtbaar gebruik gemaakt. Joop/Joep, één letter verschil maar wat betreft koffietje / biertje en aan de foto’s te zien nauwelijks verschil. Ja, behoudens de leeftijd dan. Nog veel mooie reismomenten toegewenst !

Martin van der Zalm 2024-05-08 18:07:02
 

Over deze reis
Aantal reisverslagen:
GPS afstand deze dag:
GPS afstand totaal:
Aantal foto's:
Laatste verslag:
Reisduur:
Reisperiode:

Of schrijf je reisverhalen via de app

Met de Pindat App kun je offline reisverhalen schrijven en foto's toevoegen. Zodra je weer internet hebt kun je jouw verslagen uploaden. Ook via de app plaats je gratis onbeperkt foto's.



Klik op 1 van onderstaande knoppen om de app te installeren.