Als we op reis gaan nemen we altijd wat Nederlandse producten mee van ons ‘eigen’ merk. Pindakaas, ontbijtthee en zo ook koffie. Waarom die koffie? Koffie is immers overal verkrijgbaar en we hebben nog in geen een land vieze koffie gedronken. Dus geen extra koffie mee deze reis. En toen onze koffie op was wij bij de supermarkt een pak gekocht met de naam Marcilla. Geen idee waar dat vandaan kwam dus Joop zoeken op Google. En wat schetst onze verbazing, het is Gewoon Douwe Egberts!! En dat bij de Lidl in Spanje, het moet niet gekker worden🤭.
We dalen verder af naar Mojacar en komen uit bij een rustige kleine camping net buiten Mojacar plaja. Hier kun je mooi langs de kust fietsen op een heus fietspad. Plaja zelf is……nou ja, een grote Engelse kolonie. Borden met fish en chips en engels is hier de voertaal. Weg Spanje gevoel! We fietsen ook een dagje omhoog naar Mojacar Pueblo, een mooi gerenoveerd wit dorp met smalle straatjes en trappen. Hier wonen weer Spanjaarden maar is ook trekpleister voor toeristen. Gelukkig wel Spaans eten hier. Maar laten we niet zeuren het is heerlijk weer en we genieten toch wel. En dat mooie weer is alleen te vinden in zuid oost Spanje. Verder naar het zuiden is het onbestendig en wisselvallig. We gaan dus niet zuidelijker en Cadiz schuiven we naar volgend jaar.
Na 4 dagen Mojacar zetten we de camper op een mooie camperplaats bij Vera, een dorpje 10 km landinwaarts. We krijgen van de eigenaar leuke tips om te zien, te doen en te eten. En zo worden het hier 2 mooie dagen.
Geschreven door Jacqueline-en-joops.made