We gaan!

Nederland, Beekbergen

Vandaag start ons camperavontuur. Ons = j,j,j en j. Ofwel Joan, Jim, opa Joop en oma Jacqueline.
We hebben er allemaal zin in.
De reis gaat naar camping Liederholt bij Beekbergen. We geven mamma en Bo een knuffel en dan gaan we op weg. Na 50 km is het tijd voor koffie, limonade en koek. Dus stoppen we op een parkeerplaats. We blijven lekker in de camper zitten want het miezert. Kunnen we gelijk even een spelletje pesten. Dik gewonnen door Jim en Opa🏅.
Dan rijden we door naar de camping.
Het is inmiddels droog en we kunnen lekker buiten zitten. Als de zon ook nog gaat schijnen willen we wel naar het zwembad en de glijbanen uit proberen. De Crazy Cone is echt cool! Het lukt ons opa over te halen om ook mee te gaan van de glijbaan 😊. Stoere opa!
Na het zwemmen is de speeltuin aan de beurt. Dan is het tijd om te gaan eten. Vandaag heeft Jim gekozen, we eten pasta met Oma’s saus. Daarna wel afwas tijd. Oma heeft gekookt dus ……….nu zijn de andere 3 j’s aan de beurt.
Er zijn hier ook activiteiten en vanavond is het de selfie challenge. Wij doen mee en gaan met een groepje op pad om selfie opdrachten te maken. Opa is ook de klos want een opdracht is: maak selfie met iemand van 70 jaar. Hahaha!

Geschreven door

Al 8 reacties bij dit reisverslag

Dat ziet er actief en gezellig uit😁

Eddy 2022-08-01 21:48:05

Dat ziet er gezellig uit👍 Dat komt wel goed met de 4 J"s Lekker genietuhhhhh 😎😎👋

Jose D 2022-08-01 22:06:26

Wat gezellig!! Wij wensen alle J's heel veel plezier!!

Astrid & Wilfried 2022-08-01 22:34:01

Wat fijn dat jullie dit kunnen doen, geniet er fijn van.😄🌞💦

Ineke 2022-08-01 22:35:18

Wat gezellig! Zo leuk! Enjoy!

Francien 2022-08-02 01:17:02

Dat wordt een supervakantie met 4 super actieve Js Gezellig hoor. Geniet er maar lekker van . Groetjes van ons.

Joke en Jac 2022-08-02 08:15:31

Gezellig hoor. Geniet ervan. 🥰😀🤗

José js 2022-08-02 11:17:52

Dat ziet er super gezellig uit! Heel veel plezier nog J,J,Jen J!

Lia de Jong 2022-08-02 15:40:22
 

Over deze reis
Aantal reisverslagen:
GPS afstand deze dag:
GPS afstand totaal:
Aantal foto's:
Laatste verslag:
Reisduur:
Reisperiode:

Of schrijf je reisverhalen via de app

Met de Pindat App kun je offline reisverhalen schrijven en foto's toevoegen. Zodra je weer internet hebt kun je jouw verslagen uploaden. Ook via de app plaats je gratis onbeperkt foto's.



Klik op 1 van onderstaande knoppen om de app te installeren.