Door het binnenland

Spanje, Puerto serrano

We gaan voorlopig verder door het binnenland. Te beginnen bij Puerto Serrano op een camperplaats. Hier start de Via Verde de la Siërra. We zijn er op tijd want de Spanjaarden hebben een lang weekend en dan weten we dat ze massaal op pad gaan. Als we aankomen is het nog rustig maar s’avonds zijn alle camperplaatsen goed bezet. Bij het “oude stationnetje” is een gezellig café/ restaurant daar gaan we s middags op het terras zitten met wat lekkere tapas. Echt genieten!
De andere ochtend als we wakker worden zijn er al flink wat mensen gearriveerd die ook de Via Verde komen lopen/fietsen. Heel gezellig. Wij stappen ook op de fiets. We hebben dit pad in 2018 vanaf de andere kant al voor een deel gefietst dus extra leuk om nu dit deel te doen. Het is hier echt prachtig, we fietsen dwars door de glooiende heuvels over viaducten, door tunnels met alleen maar natuur om ons heen. Na 22 km draaien we om. Dat is mooi genoeg om zonder ondersteuning te fietsen. Terug bij ons stationnetje is het mega druk. We vinden binnen nog een plekje en genieten van welverdiende 0% en lekker eten. Onze volgende stop is Olvera, een van de witte dorpen. De camping ligt op de top van een heuvel met prachtig uitzicht op de omgeving. Gelukkig hebben we gereserveerd want de camping is vol met Spaanse Halloween 🎃 👻 feestvierders. Uiteraard hebben we ook snoep voor de kinderen gekocht. En ja hoor tegen de avond komen de spoken, heksen en anders gespuis langs en binnen luttele seconden is de snoep 🍬 🍬 vertrokken.
We besteden een dag om het dorp met Moorse burcht te bezoeken. Hier horen we de geschiedenis van de Moslims en Spanjaarden die streden om deze streek. Daarna nog een rondje over de burcht met een 360 gr uitzicht, super mooi! De laatste dag blijven we op de camping. 1x die berg oplopen met fiets 😰 is echt genoeg. Het is ook uittocht van de Spanjaarden die morgen weer moeten werken. Van de 200 plaatsen zijn er s avonds nog 10 bezet. Wat een rust!
Morgen verder naar het oosten.

Geschreven door

Al 2 reacties bij dit reisverslag

Mooi daar zeg! En leuk de Halloween feestvierders!

Francien 2022-11-03 07:00:15

Het is een groot feest. En dat heet vakantie. Lieve groet

Addy 2022-11-03 11:03:04
 

Over deze reis
Aantal reisverslagen:
GPS afstand deze dag:
GPS afstand totaal:
Aantal foto's:
Laatste verslag:
Reisduur:
Reisperiode:

Of schrijf je reisverhalen via de app

Met de Pindat App kun je offline reisverhalen schrijven en foto's toevoegen. Zodra je weer internet hebt kun je jouw verslagen uploaden. Ook via de app plaats je gratis onbeperkt foto's.



Klik op 1 van onderstaande knoppen om de app te installeren.