Sydney Sky Tower en Darling Harbour

Australië, Woolloomooloo

Deze ochtend gaan we naar de Sydney Tower Eye. Vanuit deze toren heb je een mooi 360 graden zicht op Sydney en de omgeving. De zon straalt weer dus we kunnen zeer ver zien. Je zou blijven kijken naar die miniatuurwereld daar beneden.
s Middags wandelen we verder naar Darling Harbour om er iets te eten.
Niet ver van ons hotel, ligt het Australian museum. Momenteel loopt er een tentoonstelling over mamoeten. Dat lijkt ons wel leuk, Louka is altijd al gefascineerd geweest door olifanten, mamoeten en dieren in het algemeen. Het is een zeer leuke tentoonstelling met veel informatie over deze giganten uit de ijstijd. De hoofdattractie is een baby mamoet, Lyuba die 42 000 jaar geleden stierf. Het dier geraakte terecht in modder en zand en kwam zo om het leven. Het dier bleef door allerhande processen nagenoeg volledig intact onder de permafrost tot het in 2006 in Siberië werd ontdekt toen een stuk permafrost was gaan dooien. Het is de best bewaarde mamoet ooit gevonden.
Ze reist de wereld rond en werd reeds tentoongesteld in oa Londen, Tokio en nu dus ook in Sydney. Een unieke ervaring dus om dit dier, hier te kunnen zien.
Naast de tijdelijke mamoeten tentoonstelling was er ook nog de permanente tentoonstelling van dinosaurussen en allerhande opgezette dieren uit de wereld en vooral uit Australië. Genoeg om een middag mee te vullen dus, jammer genoeg werden we al een kwartier voor sluitingstijd buitengejaagd 😤
Vanuit ons hotel hebben we ook een prachtig zicht op de Harbour Bridge, die is s avonds zeer mooi verlicht. Binnen enkele dagen begint namelijk Vivid Sydney een lichtspektakel waarbij alle belangrijke monumenten worden verlicht. Jammer dat we dan al de stad uit zijn want morgen vertrekken we richting de Blue mountains.

Geschreven door

Al 2 reacties bij dit reisverslag

Hey, wat leuk om te zien dat we bijna dezelfde foto's hebben. Sweet remembers!! Geniet maar van de blue mountains, het is ook de moeite waard. Fijn weekend. Dikke knuffel van nonkel Ronny en tante Pola

Tante Pola 2018-05-25 19:27:40

Prachtige tentoonstelling zeg....en da penthouse zwembadje....nie mis hoor !

De Legeintjes 2018-05-27 00:49:36
 

Over deze reis
Aantal reisverslagen:
GPS afstand deze dag:
GPS afstand totaal:
Aantal foto's:
Laatste verslag:
Reisduur:
Reisperiode:

Of schrijf je reisverhalen via de app

Met de Pindat App kun je offline reisverhalen schrijven en foto's toevoegen. Zodra je weer internet hebt kun je jouw verslagen uploaden. Ook via de app plaats je gratis onbeperkt foto's.



Klik op 1 van onderstaande knoppen om de app te installeren.