Geschreven door Dewegdiehijmijleidt
Idd in de bijbel, het verhaal van David, ook een eenvoudige herder... Wat een verschil in status! De mensen daar verdelen elkaar dus ook, stickers worden ook daar massaal geplakt! Max Lucado; Iedereen is anders...;) Ik weet t zeker San...dat de Heere ons daar wilt hebben...in die afhankelijkheid naar Hem, in Hem... Mooie foto's en bedankt voor t delen..xx
Sabine 2017-08-09 07:00:44
Tjonge,blij dat mijn man geen herder is😉Krijg je savonds geschonden thuis.
Jannie 2017-08-09 08:56:58
Leuk om weer een verslag te kunnen lezen. En mooie foto's, krijgen we een beetje een indruk van het landschap. Mooi zoals je dat beeld van de herder heb geschetst. Ik denk, dat in de tijd van de Bijbel het er ongeveer net zo uit zag. Inderdaad onderaan de maatschappelijke ladder. Trouwens Jezus vergelijkt zichzelf ook met een herder. Hij zegt van zichzelf : "ik ben de Goede herder". Dat geeft aan, dat de rol van de herder wel degelijk belangrijk is. Al is die in de maatschappij dan niet geteld.
Wim 2017-08-09 08:58:38
Mooi verhaal San,.. Iets wat je zelf vast kan houden, en als je iets moois aangeboden krijg om te klimmen in je leven in de maatschappij, daar heb je grip op. Is dit het leven...nee..ik had alles naar mijn begeerte op het gebied van materialisme...meer meer meer.. Nu ik alleen ben komen te staan en gelukkig ben met Mijn Jezus in mijn leuke huisje, besef ik steeds meer de waarde ervan...ik had elke dag de keuze om iets te doen.. En ik ga nu meer beseffen om mij volkomen aan God over te geven niet zo eenvoudig is..dan ben ik de controle kwijt..als ik meer deelgenoot van Hem wil worden, zal ik mij toch afhankelijk op moeten stellen..en ik heb het gelukkig al mogen ervaren..dan is het een verrassend bijzonder mooi leven..en dat verlangt zeker naar meer.. Lieverd ik wens je nog veel leerzame momenten toe met je gezin... Fijne weken nog Agatha
Agatha 2017-08-09 09:30:20
Prachtig, zoals jij het leven van zulke herders ons voorschotelt. Ik kan het helemaal voor mij zien. In werkelijkheid is er dan niets romantisch meer aan. Ook onze Herder is afgestraft voor zijn schapen. Het is ook een vreselijk eenzaam leven. Maar laten wij dan maar volgbare schapen proberen te zijn en niet te grazen op andermans land. En dus niet het groene gras bij de buren te begeren! Plaats nog maar veel van deze mooie foto's en lessen die jij tegenkomt!
Mama 2017-08-09 11:34:16
herinner jij je niet wat Werner keer op keer in zijn preek zei? wij zijn het allerafschrapsel..........en ja het was zo in de tijd van jezus dat de herders zo'n beetje de minste onder de kaste waren. hier in Nederland gaan ze een tv wedstrijd doen wie er herder mag worden ...ha ha wat een verschil he. t is maar waar je wiegje staat. maar waar je wiegje ook staat, de Heere kent ons ook daar in Roemenië zullen Zijn kinderen wonen. overal over de wereld werkt God aan plannen waar wij geen idee van hebben. als je dat eenmaal weet is het makkelijker je over te geven, omdat het plan er allang is.....en als je daarop kunt vertrouwen...... is zo'n beetje het moeilijkste wat er is..... dan wordt Zijn plan uitgewerkt.......dus het herder schap is niet voor jou weggelegd...... maar Zijn plan ligt vast. met jullie met paul en Sabine en een ieder wiens hart naar de Heere uitgaat. werkelijk waar GEEN mooier leven dan van een Christen geen mooier leven dan van Godskind. en dat we dat mogen zijn zei ik zondag is een GODSWONDER.
loes 2017-08-09 17:27:01
mijn reactie is verdwenen.
loes 2017-08-09 17:31:22
Onze Herder werd gerekend als de minste van alle mensen en heeft Zichzelf gegeven, volledig... Voor ons... En zo wil Hij ook dat wij ons overgeven aan Hem... prachtig, zoals je dat mocht zien daar! En erg mooie foto's ook!
Jeroen 2017-08-09 17:47:02