Middeleeuwse wegen

Laos, Nong Khiaw

Sabaidee!!

Een ritje van drie uur in een minivan, wij dachten dat dit luxe zou betekenen. Een relaxte rit, want een korte rit? Je voelt het al aankomen, dat was absoluut niet waar. Er kunnen veel mensen in deze minivans, zo is ons gebleken. De wegen zijn zó goed onderhouden, dat je de hele tijd het gevoel hebt in een gammele achtbaan te zitten. We raakten het plafond bijna vaker dan de zitjes.

Aangezien we iets meer wilden doen dan alleen Indiaas voedsel te snacken, besloten we naar de grotten van Pha Tok te wandelen. Hier hielden mensen zich schuil tijdens de Vietnamoorlog. We werden afgezet door kleine kinderen die ons toegangskaartjes verkochten. Chiron is in zijn eentje de steile trappen opgegaan (trillend op mijn benen besloot ik: te steil) om daarna niets te kunnen zien in de donkere grotten.

Nong Khiaw was een verademing en slechts een voorafje, we verwachtten veel van het volgende dorpje! Wordt vervolgd...

Liefs!

PS We hebben zeker 'iets' met toiletten... Nieuwe mensen, uit landen over de hele wereld, leren kennen is misschien wel het leukste aan reizen! Mijn telefoon viel gelukkig niet in de poep, de kamersleutel viel uit mijn broekzak in vies toiletwater... Eendenvoet, kippenvoet, potato potato, nee bedankt!
Thanks voor de leuke reacties (:(:

PPS Op de foto met de hoge boom staat Chiron, je ziet nog net zijn armen. Om de hoogte van de bergen aan te geven, op de foto staat niet eens de top van de berg.


Geschreven door

Al 3 reacties bij dit reisverslag

Hey lieffies, Heb je die kleine afzettertjes nog op de foto gezet ook? 😩 Wat een schitterende wereld daar hè. Volgens mij voelen jullie je vaak nietig, een heel klein onderdeeltje van een heeeeele grote wereld....🌏 Valt me toch wel tegen van je Do, dat je niet omhoog bent gegaan. Een goede reis toegewenst en nog meer mooie herinneringen maken !!! L❤ve you en tot snel.....via skype of app Ks, ks, ks 😛

mama Elly 2015-12-11 20:39:52

Hallo lieverds, Ik vind het en leuke foto met die kinderen hoor en ze zullen wel minder geld te besteden hebben dan jullie. Blijven jullie maar genieten van alles wat er te zien is en laat ons via jullie blog mee genieten Heel veel liefs en knuffels, ik hou van jullie. XXXXXXX

Super Oma 2015-12-12 14:59:46

Als ik jullie verhalen lees en jullie foto's zie zou ik oprecht willen dat ik jonger was en ook voor zo'n mooie ervaring zou kunnen gaan. Geniet er samen van zolang als jullie kunnen!!!

Nicole 2015-12-12 16:55:17
 

Over deze reis
Aantal reisverslagen:
GPS afstand deze dag:
GPS afstand totaal:
Aantal foto's:
Laatste verslag:
Reisduur:
Reisperiode:

Of schrijf je reisverhalen via de app

Met de Pindat App kun je offline reisverhalen schrijven en foto's toevoegen. Zodra je weer internet hebt kun je jouw verslagen uploaden. Ook via de app plaats je gratis onbeperkt foto's.



Klik op 1 van onderstaande knoppen om de app te installeren.