The Wet and Wild Fiordland National Park

Nieuw-Zeeland, Te Anau

Vandaag de Milford Sounds Nature Cruise en the Divide Walk.
Dit is het grootste nationale park van NZ.
Het bestaat uit water, bossen, 14 fjorden, een tweetal onbewoonde eilanden, Secretary Island en Resolotion Island en 5 grote meren, Te Anau, Manapouri, Monowai, Hauroko en Poteriteri.
" New Zealand World Heritage Area".
De Sutherland Falls in het noordwesten van de Milford Sound horen bij de hoogste watervallen ter wereld. Het park is ook bekend om zijn dieren, waaronder de Fiordland kuifpinguïnen de bergpapegaai Kea.
De tocht met de Milford Wanderer was geweldig in het fjord met de Mighty Mitre Peak en haar steile rotswanden.
Daarna met de bus naar Routburn gereden om the Divide te lopen. Deze wandeling is een Key Summit Hike. Een van 9 pittigste Hikes. Twee en half uur only uphill. Maar wat was het weer de moeite waard. Maar echt wel een van de categorie zwaar.
Uiteraard daarna weer een hapje eten gescoord en nu moe in mijn mandje deze blog schrijven.
Morgen weer verder naar het zuidelijkste puntje van het Zuider Eiland.

Geschreven door

Al 3 reacties bij dit reisverslag

Adembenemend !

Jose 2018-02-10 09:49:59

Mooi Anne-Marie! Wel veel pittige wandelingen, maar aan de foto’s te zien, altijd de moeite waard! Geniet ervan!👍🍀

Hennie 2018-02-11 22:59:33

Ik vind je stoer. Zo'n eind omhoog lopen.

chantal.geniet 2018-02-15 08:28:29
 

Over deze reis
Aantal reisverslagen:
GPS afstand deze dag:
GPS afstand totaal:
Aantal foto's:
Laatste verslag:
Reisduur:
Reisperiode:

Of schrijf je reisverhalen via de app

Met de Pindat App kun je offline reisverhalen schrijven en foto's toevoegen. Zodra je weer internet hebt kun je jouw verslagen uploaden. Ook via de app plaats je gratis onbeperkt foto's.



Klik op 1 van onderstaande knoppen om de app te installeren.